Tekirdağ Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Tekirdağ'da kına gecesi veya bekarlığa veda partisi organize edeceksen doğru adres Düğün.com! Tekirdağ'ın bekarlığa veda ve kına gecesi mekanları, kına gecesi aksesuarları ve kına organizasyon şirketlerinin tümü burada! Hemen tıkla, firmaları incele, tek tıkla fiyatlar hakkında bilgi edin!

43 firma

Asmalı Konak Davet Organizasyon

Süleymanpaşa

Asmalı Konak Davet Organizasyon

İstediğiniz şehirde size özel tasarımlar yaparak kına gecenizi mükemmel hale getiriyoruz. 13 yıldır yaptığımız organizasyon deneyimi sayesinde ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. 3 kişilik...

Evet

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

2
İncele
Rüya Kına Organizasyon

Çorlu

Rüya Kına Organizasyon

2011 yılından beri farklı kına gecesi konseptlerini günümüzün en popüler tasarımları ile birleştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Organizasyonunuzun başından sonuna kadar yanınıza olup hep...

Evet

Aksesuar Kiralama

0–750 TL

Min. Paket Fiyatı

%20 34 9
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Tekirdağ’ın özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün.com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.