• Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Gebze Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Gebze Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gebze Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Gebze Kına Organizasyon Hakkında

2009 yılında kurduğumuz organizasyon şirketimizle özel günlerin mimarı olmak için yola çıktık. Sektöre girdiğimiz anda gerek kaliteli hizmetlerimiz gerekse öncü yeniliklerimizle adımızdan kısa sürede söz ettirmeyi başardık. Gebze ve Kocaeli bölgesinin ilk kına organizasyon ekibiyiz, bugün de Gebze kına gecesi organizasyonları denince akla ilk biz geliyoruz. Aradan geçen yıllara rağmen hala ilk günkü heyecanımızı koruyoruz.

En eski geleneklerimizden biri olduğundan kına gecelerinin kendine has pek çok seremonisi ve adetleri bulunuyor. Biz de hem eski hem yeni tüm ritüelleri eksiksiz yerine getirebiliyor, gelinlerimizin tüm isteklerini karşılayabiliyoruz. Çiftlerimize ödeme kolaylığı sunması ve ne istediklerine rahat karar verebilmeleri için farklı fiyatlara sahip pek çok paket sunuyoruz. Ekonomik, standart, eğlence, Hint konsepti ve süper gibi paketlerimiz mevcut.

Bu paketlerin içeriklerinde; lokumla konuk karşılama, kostümlü kına ekibi, yelpazeli davullu tefli dans şovları, kına konseptleri (Hint, Roman, geleneksel vb.) kına tahtları, gelin bindallısı, arkadaş kaftanları, gelin çıkışı, damada kostüm, kına tepsisi ve sepeti, taçlar, el mumları, Hint kınacısı, kahveci güzeli, şerbetçi, yaş ve kuru kına, kadın DJ ve kameraman gibi daha saymadığımız sayısız özellik bulunuyor.

Her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan kalabalık ve deneyimli bir ekibe sahibiz. Hem ekibimiz hem de çok yönlü büyük bir firma oluşumuz sayesinde kınalar haricinde; düğünler, söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları, açılışlar, yemekli davetler, özel günler, ürün lansmanları, piknik ve şenlikler gibi diğer etkinlikleri de düzenleyebiliyoruz. Hem çiftlere hem de aile veya kurumlara sağladığımız hizmetler arasında; masa sandalye temini, mekan süsleme, balon süsleme, palyaço, fotoğraf ve kamera çekimi, ateş gösterisi, servis ekibi, kadın DJ ve kameraman gibi sayısız içerik mevcut.

Gebze Kına Organizasyon fiyatlarımız için yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Osman Yılmaz Mahallesi, Atatürk Caddesi, Aksu Apartmanı No: 55/1 ( Fiba Bank Arkası ) Gebze/Kocaeli

  • Haritadaki Konumu

    Gebze Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.