Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Hilton Garden Inn Kocaeli

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hilton Garden Inn Kocaeli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Hilton Garden Inn Kocaeli Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hilton Garden Inn Kocaeli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hilton Garden Inn Kocaeli Sıkça Sorulan Sorular

Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hilton Garden Inn Kocaeli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Hilton Garden Inn Kocaeli kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Hilton Garden Inn Kocaeli Hakkında

2017 yılından beri Hilton Inn Garden olarak otelcilik sektöründeki başarılarımızı yenilerini ekliyor ve bizi tercih eden misafirlerimizin konforlu bir konaklamaya sahip olmalarını sağlıyoruz!


Otelimizde bulunan ekip arkadaşlarımızla beraber var gücümüzle çalışıyor, kalitemizi misafirlerimizi gösteriyoruz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve ödüller ile beraber Hilton Inn Garden kalitesini kanıtladığı Kocaeli’ndeyiz.


Misafirlerimizden bizi tercih edenlere üstün hizmet anlayışımızı göstermek istiyoruz. Sadece konaklamalarında değil kına gecesi organizasyonlarınızda da bu anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz.


Kına gecesi organizasyonları için Hilton Inn Garden Kocaeli neler sağlıyor?


Hilton Inn Garden bünyesinde bulunan balo salonumuz 165 metrekare alanında bu alanda küçük organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Butik bir düğün organizasyonuna da imza atabiliyorsunuz. Kına gecesi organizasyonlarınız için ilk olarak organizasyon ekibimizle beraber yüz yüze bir görüşme gerçekleştiriyorsunuz. Bu görüşmeler doğrultusunda sizden isteklerinizi öğreniyor, hayallerinizi gerçekleştirebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz


Farklı mekân giydirme alternatifleri sunduğumuz toplantılarımızda istediğiniz renklere, süslemelere ve çiçek aranjmanları yer veriyoruz. Birçok çözüm ortağımız bulunuyor. İsterseniz dışarıdan organizasyon firması ile anlaşarak mekanımızın dekorasyonu değiştirebiliyorsunuz. Farklı tasarımlara ev sahipliği yapan balo sorunumuz her zaman şık ve iddialı mimarisi ile de göz dolduruyor. Istediğiniz her konsepte uyum sağlayabilecek olan balo salonumuzda kına tahtınız en güzel yere yerleştirebilir, kına süslemeleri ile isterseniz geleneksel isterseniz de modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Hint, Osmanlı teması olmak üzere farklı konseptlere ev sahipliği yaptığımız balo salonumuzda hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Aklınıza takılan bütün soruların için yol gösterme yapıyor mekânımızda bizden istediğiniz ekstra hizmetler varsa da sizler için sağlıyoruz.


Eğer Hilton Inn Garden bünyesinde kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklif al butonunu kullanabilirsiniz. Hayallerinizi ulaşabilmeniz için ekibimizle beraber yanınızdayız. Unutmayın, Hilton Inn Garden Şekerpınar bünyesinde gerçekleşen her kına gecesi unutulmazdır.


Unutulmaz olmak için bir tık uzağınızdayız.

Ekiple Tanışın

 • Ön Büro Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:117 Şekerpınar Çayırova Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Hilton Garden Inn Kocaeli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.