Aydın Düğün Salonu

E-posta Gönder

Aydın Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

 • Aksesuar Kiralama

Aydın Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aydın Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aydın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Aydın Düğün Salonu Hakkında

2000 yılında bu yana Kocaeli’de kına gecesi ve düğünler için eşsiz bir tercih oluyor ve yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz!

Üstelik Aydın Düğün Salonu Derince’de çiftleri ile buluşuyor ve organizasyonlarını benzersiz kılıyor…

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak çiftlerinin bütün hayallerini bir başka çözüm ortağına ihtiyaç duymadan gerçekleştiriyor.

Nasıl mı?

3 farklı salonumuz sayesinde davetli sayınıza göre düzenleme yapabiliyoruz. Salonlarımızdan ilki oturma düzeninde 600 kişi kapasitesi ile ve ikincisi 550 kişi kapasitesi ile resepsiyonlarınız için doğru tercih oluyor. Nikah salonumuz ise kapalı ve açık alandan oluşuyor. Kapalı alanında 300 kişilik davetli kapasitesi ile konuklarınızı ağırlayabileceğiniz bir alan sağlarken açık alanında 200 kişilik kır düğünü konseptinde organizasyonlar geçekleştirme şansı da sunuyor. Hatta çocuklu konuklarınız için de Aydın Düğün Salonu bünyesinde bir çocuk oyun bahçemiz bulunuyor.

Şeflerimizin eşsiz tarifleri ve lezzetli yemeklerini konuklarınıza sunmadan önce tercihleriniz doğrultusunda karar vererek hazırlıklar yapıyoruz. Bu yüzden yemekli veya yemeksiz organizasyonlarınız için içerikleri özenli ve uyumlu bir şekilde hazırlanmış 5 farklı menümüz beğeninize sunuluyor.

Her organizasyon kişiye özel olmalı diye düşünüyor ve organizasyonlarınızı size özel bir şekilde tasarlıyoruz. Kına gecesi organizasyonları için ise özellikle gelinlerimizin heyecanını paylaşıyoruz. Konseptlerinizi ise organizasyon sorumlumuz ile birlikte hazırlıyoruz.

Konseptleriniz için geleneksel kına gecesi töreni, Hint kınası, Roman veya prenses kınası bile tasarlayabiliyoruz. Çiftimiz ile birlikte belirlediğimiz konsept tercihinden sonra kına organizasyonlarınızı adeta bir rüya gibi eşsiz bir atmosferde düzenleniyor.

Gecenizi taçlandıracak dans gösterileri, şık masa ve sandalye süslemeleri, kına tahtınız ve kına gecesi müziklerimiz ile orkestramızla birlikte gecenizi tamamlamış oluyoruz.
Aydın Düğün Salonu ayrıcalıklarından yararlanmak için ise formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz….

İletişim

 • Adres:

  Yenikent Mahallesi Venüs İş Merkezi Kat:2 No: 199

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aydın Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.