Nevşehir Kına ve Bekarlığa Veda Firmaları

Kına gecesi ve bekarlığa veda için Nevşehir’de kına aksesuarlarından mekanlarına kadar birlikte çalışabileceğin tüm firmaları bir araya getirdik. Hemen incelemeye başla ve fiyatları hakkında bilgi edin!

7 Firma Listeleniyor

Merkez

Şirinler Kına Organizasyon

Ankara’nın hızla gelişen ve değişen semtleri içinde sayılan Altındağ’da, Şehit Mustafa Baş Caddesi üzerinde yer alan Şirinler Kına Organizasyon düğün telaşınızda size yardımcı olacak. Düğünlerin...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

50 11

Merkez

Alaçatı By Kınalı Organizasyon

Alaçatı Organizasyon

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

16

Merkez

Arnia Kına Salonu

Arnia; havuz başı, kır bahçesi hayalinizi en güzel şekilde sizlere sunuyor. Yazın heyecanını doyasıya yaşamaktan geri kalmayın. Bütün özel günlerinizde yanınızdayız.

Evet

Aksesuar Kiralama

750-1.000

Kapasite

12

Merkez

Şemsiye Organizasyon

Gelinlerimizin düğün öncesindeki en özel günlerini unutulmayacak bir şölene dönüştürmek için her keseye, her zevke uygun kına paketlerimizle yanınızdayız. İster 100 Kişilik Butik Salonumuzda,...

Evet

Aksesuar Kiralama

750–1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

14 1

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle

Bir düğün olur da kına gecesi ve bekarlığa veda olmaz mı? Miladınız olacak bu günden önce bekar son günlerinize veda etmeden olmaz. İster gelin ve damat olarak dostlarınızla birlikte modern bir eğlence düzenleyin ister ayrı ayrı bekarlığa veda edin. Kına gecesi alternatiflerini ise eskiden beri vazgeçilmez bir eğlence olarak tercih edebilirsiniz.

Bekarlığa veda ve kına gecesinin olmazsa olmazları ise size çok keyif verecektir. Kına kıyafetinizden elinize takabileceğiniz güllü mendillere, bekarlığa veda gecesi için özel hediyelere kadar tüm kına ve bekarlığa veda kıyafet ve aksesuarlarını bulacağınız Nevşehir’in özel firmalarını bir araya getirdik. Geç kalmadan incelemeye başlayın ve bütçemde bu eğlenceye yer yok demeden Düğün. com’a özel indirimlerle masrafsız bir eğlence yaşamaya hazırlanın.