• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

HK Organizasyon Kına Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

HK Organizasyon Kına Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

HK Organizasyon Kına Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

HK Organizasyon Kına Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasimleriniz için HK Organizasyon olarak birbirinden güzel konseptler hazırlıyor ve görselliğin ön plana çıktığı özgün içerikler oluşturuyoruz. Kına törenlerine ek olarak nişan, söz, nikah, sünnet, doğum günü, baby shower ve evlilik teklifi gibi aklınıza gelen tüm kutlamalara da hizmet veriyoruz. Siz de Gebze’de sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız unutulmaz eğlenceler planlıyorsanız HK Kına Organizasyon’a bekliyoruz.

Kına geceniz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi tüm ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Sizden önce çalıştığımız çiftlere ne tür ayrıcalıklar sunduğumuzu ve ortaya çıkardığımız işlerin detaylarını sizinle de paylaşarak aklınızda HK Organizasyon’a dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Bizden beklentileriniz ve hayalleriniz doğrultusunda içinize sinen bir organizasyon planı oluşturuyoruz. Size sunduğumuz taht seçenekleri arasından en çok beğendiğinizi eğlencenizin yapılacağı mekana getirerek dans pistine yakın bir alanda konumlandırıyoruz. Böylelikle davetinize katılan tüm misafirlerinizin sizi kolaylıkla görmesini sağlıyoruz. Tahtın etrafını tüller ve nedime minderleriyle süsleyerek zengin bir görüntü oluşturuyoruz. Kına merasiminiz boyunca size eşlik etmesi için nedime kızlarımızı görevlendiriyoruz. Sizin kıyafetinize uyumlu olmaları için hepsini takım halinde aynı model giydiriyoruz. Tüylü tefler ve davul çalma gösterileriyle sahneye çıkışınızı yapıyoruz. Volkan şovu ve konfeti eşliğinde dans pistine hareketlilik katıyoruz. Nedime kızlarımızın dans gösterileri eğlenceniz boyunca sürüyor. Kına yakma töreni esnasında uygun kına müzikleriyle duygusal anlar yaşamanızı sağlıyoruz. Renkli lambalar, fenerler, halay mendilleri, çiçek aranjmanlarıyla süslü karşılama panoları, hediyelik ürünler ve hint kınası gibi birbirinden özel detayla kına eğlencenizi başından sonuna benzersiz kılıyoruz.

Siz de Gebze organizasyon firmaları arasında yer alan HK Organizasyon’un şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Gebze/Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.