Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Kocaeli

Nalan Altın Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Nalan Altın Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Nalan Altın Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nalan Altın Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nalan Altın Kına Organizasyon Hakkında

Hayalini kurduğunuz kına ve bekarlığa veda partisini Nalan Altın Kına Organizasyon olarak gerçeğe dönüştürüyoruz. En eski Türk geleneklerinden biri olan kına merasimlerinin kültürümüzde önemli bir değere sahip olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer siz de kına gecenizi eğlenceli içeriklerle süslemek ve kaliteli bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz aradığınız yerin Nalan Altın Kına Organizasyon firması olduğuna emin olabilirsiniz.

Profesyonel, dinamik ve özgün içerikler üreten bir ekibe sahibiz. Kına eğlenceniz öncesi sizinle bir araya gelerek özenli konuşmalar ve planlamalar yapıyoruz. İsteklerinizi not alıyor her şeyin size uygun olduğu bir kına gecesi yaşatıyoruz. Renkli dans şovlarımızla kendinizi adeta görsel bir şölenin içerisinde bulmanızı sağlıyoruz. Kına aksesuarları, dekorlar ve kına tahtıyla tüm ekipmanları sizin için özel olarak temin ediyoruz. Sizin istediğiniz modelleri ve beğendiğiniz renkleri kullanıyoruz. İhtiyaçlarınızı iyi şekilde analiz ediyor, pratik çözümlerle istediğiniz cevapları veriyoruz.

Nedime hizmetimizle kına eğlenceniz boyunca size eşlik ediyoruz. Gece boyunca dans pistinden ayrılmayan nedimelerimizle isterseniz özel koreografiler çalışarak sergileyebilirsiniz. Davul şov, tüllü tefler ve farklı aksesuarlarla güzel bir süreç yaşamanızı sağlıyoruz. Oryantal, zenne ve gelin hamamı hizmetlerimizle benzerine az rastlayacağınız bir kaliteyi kına eğlencenizin yapılacağı mekanın içerisinde uyguluyoruz.

Yıllar sonra bile mutlulukla hatırlayacağınız kına eğlenceniz için sıradanlıktan uzak bir içerik düşünüyorsanız Nalan Altın Kına Organizasyonu ekibi olarak her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Tek amacımız bizi tercih ettiğiniz zaman “İyi ki!” diye düşünmeniz olduğu için usta ellerle iş birliği yapacağınıza emin olabilirsiniz. Bize ulaşmak ve sunduğumuz imkanları tüm ayrıntılarıyla öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, telefon numarası, mail yoluyla kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Form yoluyla ulaşmak isterseniz bilgileri doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

  • Adres::

    Kocaeli - İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.