• Min. Fiyat
  9.000
  7.500 TL

Ekiple Tanışın

 • Esra Geçer
  Firma Sahibi

Efes Dans Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Kampanyalar

%17
Son gün 31/08/2024

Düğün.com Çiftlerin Özel Temmuz ve Ağustos Aylarına Özel %17 İndirimle 7.500₺!

Temmuz ve Ağustos ayları için düğün.com üzerinden rezervasyonlarını... devam 

Efes Dans Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Efes Dans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Efes Dans Organizasyon Hakkında

Merhaba, ben Esra Geçer. Bir kadın girişimci olarak dansa olan tutkum ve eğitimci kimliğimle daha fazla insana dokunma isteğim, beni kendi işletmemi yani Efes Dans Organizasyon’u kurma kararı almaya yöneltti. 2022 yılının son çeyreğinde, evlenecek çiftlerin en özel günlerini unutulmaz kılmak amacıyla Gaziantep düğün dans kursları kapsamında kendi dans ve müzik organizasyon işletmemi kurdum. İşletmem, çiftlerin düğünlerinde eşsiz ve büyülü anılar yaratmalarına yardımcı oluyor.

Deneyim

6 yaşımdan bu yana dansa olan tutkum, hayatımı şekillendiren en önemli unsurlardan biri oldu. Bu tutkunun peşinden giderek 2017 yılında Gaziantep Üniversitesi T.M.D. Konservatuvarı Halk Oyunları Bölümü'nden mezun oldum. Bu dönüm noktası, çocukluk hayalimi gerçeğe dönüştürdüğüm anlardan sadece biriydi. Mezuniyetimin hemen ardından, aynı üniversitede pedagojik formasyonumu tamamladım.

Bu sayede, birçok eğitim kurumunda müzik ve dans öğretmenliği yaparak çocukların ve gençlerin içlerindeki yeteneği keşfetmelerine bir eğitimci olarak yardımcı oldum. Ancak daha fazla kişiye nasıl ışık olabileceğimi düşündüm. Bu düşünceyle, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında eğitime, erişimi kısıtlı olan dezavantajlı bireylere gönüllü olarak müzik ve dans eğitimleri vermeye başladım. Bu faaliyetlerim, hayatımın en anlamlı ve tatmin edici deneyimlerinden biri oldu ve hala gönüllü olarak bu çalışmalara devam ediyorum.

Hizmetler

Aşkın ritmini dansa dökmeyi arzulayan çiftlerimize, o büyülü günlerinde sahne almaları için en fazla 4 provada kavrayacakları dans eğitimi veriyorum. İlk dansın muhteşemliğini yaşamak ya da konuklarınızın, sevdiklerinizin önünde muazzam bir dans performansı sergilemek verdiğim dersler sayesinde oldukça kolay. Dansın ve müziğin sihirli dünyasında nice özel anlar yaratmak Efes Dans Organizasyon aracılığıyla artık sizin elinizde.

Ek hizmetler

Düğünlerinizde ya da davetlerinizde misafirlerinizi karşılamak için trio ekibimizin hizmetlerinden faydalanmanıza olanak tanıyoruz. Oryantal hizmetimizle de dansın tüm kıvraklığını ortaya koyuyoruz. Sanatın dönüştürücü gücünü kullanarak her yaştan bireyin hayallerine ulaşmasına destek oluyor ve toplumsal farkındalık yaratan projelerle dansı, müziği herkes için erişilebilir kılmayı hedefliyoruz. İşte bu noktada 7’den 70’e herkese, dansın birleştirici gücünü kullanarak dans eğitimi veriyoruz.

Sizler de çift olarak Gaziantep'te dans kurslarından yani Efes Dans Organizasyondan dans eğitimi almak ya da trio, oryantal gibi ekstra hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz Gaziantep Şahinbey dans kurslarından Efes Dans Organizasyon’a iletişim numarasından veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon:

  0342 255 52 46

 • Adres:

  Şahintepe mah. 133338 nolu sok. Bizim konutlar sitesi içi. Şahinbey (Karataş) Emniyet Müdürlüğü Karşısı, Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Efes Dans Organizasyon Yol Haritası

Efes Dans Organizasyon Yorumları (6)

Ceren

Düğün Tarihi: 23.12.2023

Çok teşekkür ederim tüm ilginiz ve nezaketiniz için🫶🏻💗

Tuğba

Düğün Tarihi: 03.11.2023

Her şey için çok teşekkür ediyorum, çok güzeldi 😘😘😘

Büşra

Düğün Tarihi: 30.09.2023

Her şey için çok çok teşekkür ederim 🥰🙏🏻💖 İyi ki sizi seçmişim 😍🙏🏻💗

Derya

Düğün Tarihi: 29.09.2023

Her şey çok güzeldi, elinize emeğinize sağlık❤️💃🥰🥰🙏🏻 Çok teşekkür ederiz en güzel günümüzü anlamlandırdığınız için.

Fatma

Düğün Tarihi: 13.08.2023

Teşekkür ederim😍 😍😍 Her şey çok çok güzeldi ❤️❤️❤️

Betül

Düğün Tarihi: 30.07.2023

Her şey muhteşemdi, çok ama çok teşekkür ederim ♥️♥️

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.