Peri Masalı Park Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Peri Masalı Park Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Peri Masalı Park Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den Az

Peri Masalı Park Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Peri Masalı Park Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Peri Masalı Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Peri Masalı Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Peri Masalı Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Peri Masalı Park Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Peri Masalı Park Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Peri Masalı Park Düğün Salonu Hakkında

Biz Peri Masalı Park Düğün Salonu Organizasyon olarak Gaziantep Şahinbey adresindeyiz. 750 kişiye hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu sunmak istiyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber gecenizin detaylarını planlıyoruz. Organizasyon sorumlularımız Mehmet Dertli ve Emin Yavuz Dertli ile iletişime geçerek istediklerinizi dile getirebilirsiniz.


Yenilenen yüzümüzle beraber farklı konseptlerde kına gecesi organizasyonları vaat ediyoruz. Peki, kına gecesi organizasyonlarınız için sağladığımız hizmetler neler?


Işıklı davullar eşliğinde davetlilerinize gösteriler sunuyoruz. Dansçılarımızın özel olarak hazırladıkları koreografileri sizlere sunuyorlar. Dilerseniz gelin hanımla beraber özel danslar çalışabiliyoruz. Provalar için gün boyu mekanımızı kullanıma açıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızda Emine Yavuz Dertli önderliğinde saz ekibimizle beraber hizmet veriyor, eğlencenizin dozunu arttırıyoruz.


Gelin adayımıza sağladığımız gökkuşağı bel kemerli ile güzel bir görüntü yaratıyoruz. Nedimeleri ile beraber dans ediyorlar ve eğlencenin tadını çıkarıyorlar.


Kına ekibimizle beraber kına yakma merasimleriniz için özel bir organizasyon tasarlıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek adına var gücümüzle çalışıyor, trendleri takip ediyoruz. Kendimizi geliştiriyor, düşüncelerinize de oldukça önem veriyoruz.


Her mevsim hizmet verebildiğimiz düğün salonumuzda klima ve havalandırma sistemleri bulunuyor. Bu yüzden ‘Kapalı bir düğün salonunda organizasyon gerçekleştirirken zorluk yaşar mıyım?’ diye düşünmeyin. Biz en kaliteli ve son teknoloji sistemleri mekanımıza konumlandırdık, içiniz rahat olsun. Dahası kapalı bir düğün salonu olduğumuz için kötü hava şartlarından etkilenmiyoruz. Kışın bile evliliğe giden yollardan biri olan kına gecesi organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.


Diğer sağladığımız hizmetler neler?


 • Nedime bileklikleri,

 • Nedime minderleri,

 • Kına tahtı,Mekân giydirme ve süsleme olmak üzere birçok hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıda yer alan ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonuna tıklayabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile organizasyonlarınızı Peri Masalı Park Düğün Salonu Şahinbey’e emanet edin, gerisini profesyonel ekibimize bırakın. Hayal ettiğiniz geceyi tasarlayalım.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karataş Erdem Koleji Karşısı, Bülbülzade Mahallesi Yeşil Vadi Sk. No 171/B/E, 27070 Şahinbey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Peri Masalı Park Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.