• Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Pırlanta Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Pırlanta Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Pırlanta Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pırlanta Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Pırlanta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pırlanta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Pırlanta Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pırlanta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Pırlanta Düğün Salonu Hakkında

En özel günlerinizden biri olan kına gecenizi, en özel anlara dönüştürerek, problemsiz bir organizasyon sunmak için Gaziantep’te sizi bekliyoruz. Bizden memnun ayrılmanız için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Yenilen trendlere ayak uyduruyor, her aşamada sizin fikrinizi alarak gecenizi planlıyoruz.

Öncelikle salonumuzda masalarımızı kişi sayınıza göre yerleştiriyoruz. Sadeliğin ve masumiyetin rengi olan beyaz renk masa örtülerimizi kına gecenize en uygun renk olan kırmızı renk süslemelerimizle tamamlıyoruz. Konuklarınızın oturma düzeninizi nasıl iterseniz o şekilde düzenleyebiliyoruz. Kalabalık aileler için masalarımızı birleştirebiliriz.

Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenecek bazen ise eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Kına gecenizden önce rahatça son hazırlıklarınızı yapıp size sunduğumuz küçük ikramları atıştırarak heyecanınızı yatıştıracağınız gelin odamızı hazırda bulunduruyoruz. Mekanımızda kına gecenize özel bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler sunabiliyoruz. Ayrıca kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtınız salonun baş köşesinde sizi bekliyor olacak.

Biz Pırlanta Düğün Salonu olarak, konuklarınızın konforu ve sizlerin sorunsuz bir organizasyon geçirebilmeniz için deneyimli ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız gerek lezzetiyle gerek ise sunumuyla mükemmel olan ikramlarımızı zamanında ve eksiksiz olarak sunuyor.

Kına gecesi dışında nişan ve düğün gibi özel günlerinizde de sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Gaziantep kına gecesi organizasyonlarını yılların getirdiği tecrübeye dayanarak en iyi biz yaparız diyoruz; vereceğimiz hizmete ve mekânımıza güveniyoruz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gaziantep Pırlanta Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  60. Yıl Mahallesi, 78033. Sk. No:16, 27070 Şahinbey/Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Pırlanta Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.