Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Seyirtepe Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seyirtepe Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Seyirtepe Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Seyirtepe Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Seyirtepe Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Seyirtepe Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Seyirtepe Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seyirtepe Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Seyirtepe Tesisleri Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partisiniz Gaziantep’i tepeden gören bir adreste Seyir Park Tesislerinde kutlamaya ne dersiniz?

Uzun yıllar boyunca Gaziantep Üniversite bünyesinde faaliyet gösteriyor, özel günlerini kutlamak isteyen çiftlerin bu mutlu anlarına şahitlik ediyoruz. Hali hazırda günlük hizmet akışımızda yeme içme üzerine restoran işletmeciliği yapsak da kutlamalar için özel hazırlanmış davet alanlarımızı çiftlere tahsis ediyoruz. Kısa zamanda Gaziantep kına gecesi mekanları arasında tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Şehrin gürültüsünden uzakta eşsiz manzaraya karşı keyifli bir gün geçirebileceksiniz. Gaziantep’in en güzel konumlarından birinde faaliyet gösteriyor ve sizi seyre çıkarıyoruz. Özel gün kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda hazırlıklarımızı yapıyoruz.

Organizasyonlarınızı gerçekleştirdiğimiz açık ve kapalı olmak üzere modern tasarlanmış iki alanımız bulunuyor. Açık alanımızdaki organizasyonlar için havuz başı etrafını hazırlıyoruz. Kapalı alanda ise etrafı camla çevrili üstünde açılır kapanır sistem bulunan teras katımızı size tahsis ediyoruz. Gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz bulunduğundan dolayı yılın her mevsimi hizmet verebiliyoruz.

Kına organizasyonunuzda hayallerinizi sınırlandırmanıza izin vermiyor anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından istediğiniz konsepte uygun süslemeler temine diyoruz. Nasıl bir kına organizasyonu istiyorsunuz? Osmanlı ve Hint konsepti mi yoksa abartıdan uzak modern bir konsept mi? Tek yapmanız gereken konseptinizi belirlemek gerisini bize bırakın.

Davetli masalarında genellikle 8’er kişilik yuvarlak masalar kullanıyoruz. İsteğinize göre dikdörtgen masaları birleştirerek uzun bir ziyafet masası da oluşturabiliyoruz.
Siz de Gaziantep kına gecesi organizasyonu gerçekleştiren bir adres arıyorsanız Seyirtepe Tesisleri olarak birçok seçeneğimizle hizmetinizdeyiz. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Üniversite Bulvarı Gaziantep Üniversitesi Kampüs içi

 • Haritadaki Konumu

  Seyirtepe Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.