Kanaat Plaza Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kanaat Plaza Düğün Salonları Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Kanaat Plaza Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Kanaat Plaza Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kanaat Plaza Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kanaat Plaza Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kanaat Plaza Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kanaat Plaza Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi

Kanaat Plaza Düğün Salonları Hakkında

Kına gecesini kalabalık yapacak olan çiftlerimizi buraya alalım. Hayatınız boyunca daima tebessümle hatırlayacağınız anlarınıza şahitlik etmek için sizi Kanaat Plaza Düğün Salonu İslahiye’ye davet ediyoruz. En mutlu gününüzde, kolay ulaşım olanaklarımızla hizmet veriyoruz. Üstelik misafirleriniz, salonumuzun hemen arkasında bulunan özel otoparkımıza araçlarını emanet edebilirler.

Profesyonel ekibimiz konuklarınızın isteklerinizi anında yerine getirmek için aralıksız çalışıyor. Sizin memnuniyetinizi, yarınlara güvenle ilerlememizi sağlayan bir köprü olarak görüyoruz. Buna göre kaliteli ve temiz bir hizmet vermek için uğraş veriyoruz.

Kına gecenizi toplamda 2.000 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip açık alanımızda veya balo salonumuzda yapıyoruz. Mevsime göre dilediğiniz yeri tercih edebilirsiniz. Masalarımızı 12 kişinin oturabileceği şekilde yerleştiriyoruz. İstediğiniz tarz ve konsepte mekân giydirebiliyor, masa ve sandalyelerinizi konsepte uygun olacak şekilde süsleyebiliyoruz. Üstelik her masamızın üstüne yerleştirdiğimiz aydınlatmalarımızı çok beğeneceğinize eminiz.

Son teknolojiye sahip sahne ve ses sistemimizle size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak istiyoruz. Bu özel gününüzde dans müziğinizden başlayıp gece boyunca çalacak olan tüm müziklerin seçimini beraber yapıyoruz. Olmazsa olmaz kına gecesi dans müziklerinden oluşan repertuvarımızla eğlencenin doruklarına çıkarken bir yandan da duygusal müziklerimizle hüzünleneceksiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte rahatça dans edebilin diye geniş bir pist alanı bırakıyoruz.

Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımız en özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için yanınızdan bir an bile ayrılmıyor. Kesintisiz video çekimi yaptığımızın bilgisini de vermek istiyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız fotoğrafçı aracılığıyla da çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizin için özel olarak hazırladığımız kına tahtımızda kendinizi prensesler gibi hissedeceksiniz. İsterseniz dışarıdan anlaşabileceğiniz organizasyon firması aracılığıyla değişik aksesuarlar kiralayabilir, gecenizi daha da renkli hale getirebilirsiniz.

Siz de daha fazla bilgi edinmek ve Gaziantep İslahiye Kanaat Plaza Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi Ömer Seyfettin Caddesi İslahiye, Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kanaat Plaza Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.