Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Gaziantep

Dansın Renkleri Kına Organizasyon

 • Min. Fiyat
  5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

Dansın Renkleri Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Dansın Renkleri Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dansın Renkleri Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dansın Renkleri Kına Organizasyon Hakkında

Sultanlara yakışır bir kına gecesi organizasyonu için profesyonel bir firma arayışındaysanız, Dansın Renkleri Kına Organizasyon Gaziantep sizin için en doğru tercih olacak!

Faaliyete başladığımız ilk günden beri kaliteli hizmetimizi güvenilir bir şekilde sizlere sunabilmek için çalışıyoruz. Bize olan inancınızı ve güveninizi boşa çıkarmamak adına kendimizi sürekli geliştiriyor, organizasyonlarınızı planlarken özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getiriyoruz.

Muhteşem bir kına gecesi için iyi bir akış planın olması şart. İşte bu yüzden ilk olarak gelin adaylarımızla bir ön görüşme yapıyoruz. Yaptığımız görüşmeden nasıl bir kına gecesi konsepti istediğinizi, dekorasyon ve aksesuar seçiminde hangi renkleri kullanmamız gerektiği gibi detayları konuşuyoruz. Daha sonra hizmet içeriğimizi, ihtiyaçlarınızı konuşarak bir bütçe oluşturuyoruz.

Peki sizin hayalini kurduğunuz kına konsepti nasıl? Merak etmeyin hayalini kurduğunuz her detayı gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Eğer herhangi bir fikre sahip değilseniz ve konsept konusunda da kararsızsanız; en yeni trendleri takip eden ekibimizden yardım isteyebiliyorsunuz. Kına gecenizi yılların verdiği tecrübe ışığında en güzel şekilde planlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

2010 yılında kurduğumuz Dansın Renkleri Topluluğu, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay ve Kahramanmaraş illeri başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her yerinde düğün, kına, sünnet, konser ve açılış organizasyonları için sahne alıyor. Stilize geleneksel halk dansları topluluğu, kına grupları davul şov grupları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Türk pop müziği, fasıl grupları, sıra gecesi grupları, ilahi grupları, palyaço gibi tüm olanak ve hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz.

Sunduğumuz imkânları çok beğendiyseniz ve Dansın Renkleri Kına Organizasyon hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçebilir, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Dansın Renkleri Kına Organizasyon Yol Haritası

Dansın Renkleri Kına Organizasyon Yorumları (1)

Arzu & Mustafa

Düğün Tarihi: 11.06.2019

firmayı sizin aracılığınızla bulup anlaşma sağladım 10 haziran kına günü için rezervasyonlarımızı ve gerekli görüşmelerimizi yaptık. göstermiş oldukları ve ilgi ve alaka için buradan kendilerine teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.