Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Kavaklık Şato Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kavaklık Şato Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Kavaklık Şato Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kavaklık Şato Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kavaklık Şato Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kavaklık Şato Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kavaklık Şato Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Kavaklık Şato Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Kavaklık Şato Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kavaklık Şato Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Kavaklık Şato Restaurant Hakkında

Kına gecenizi yapmak için sizi Şato Restaurant Gaziantep ‘e davet ediyoruz. Tarihçemizden kısaca bahsetmemiz gerekirse; 30 Haziran 1982 yılında 410 kişilik kapalı alan ve 200 kişilik açık alanımızla fuar alanında faaliyet göstermeye başladık. 1993 yılında salonumuzu 540 kişilik olacak şekilde yeniden dizayn ettik. 2008 Yılında Gaziantep’in Kavaklık semtinde 100.yıl parkı içinde 7000 metrekare alan üzerine kurulu 4 salonlu bir tesis haline geldik ve Şato Restoran olarak Gaziantep’te eğlence sektöründe hep ilklere imza atarak yolumuza devam ediyoruz
Gelin birlikte Kavaklık Şato Restaurant Gaziantep olarak, kına organizasyonlarınız için hangi hizmetleri verdiğimize bir göz atalım…

Öncelikle davetli sayınıza göre; 220, 360, 480 veya 1100 kişilik salonlarımızdan size en uygununu seçebilirsiniz. Masa ve sandalyelerimizi kına gecenizle uyum sağlaması amacıyla genellikle kırmızı tüllerle süslüyoruz. Bunu tercih etmezseniz salonlarımızda dilediğiniz tarzda konsept mekân oluşturabiliyoruz.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyoruz ve gece boyunca misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.

Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz. Üstelik anlaşacağınız bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayabilir, konuklarınıza görsel bir şov sunabilirsiniz.

Kına dışında açılışlar, doğum günü, nişan, baby shower, düğün, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, mezuniyet törenleriniz de size hizmet verebiliyoruz. Ayrıca her çarşamba günü bayanlar matinesi yaparak fark yaratıyoruz.

Siz de daha fazla bilgi almak ve Gaziantep Şato Restaurant fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep kına geceleri geleneklerini bizim mekânımızda yerine getirin istiyor sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  100.Yıl Parkı İçi Masal Parkı Yanı

 • Haritadaki Konumu

  Kavaklık Şato Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.