Divan Hotel Gaziantep

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Divan Hotel Gaziantep
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Divan Hotel Gaziantep Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Divan Hotel Gaziantep Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Divan Hotel Gaziantep Sık Sorulan Sorular

Divan Hotel Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Divan Hotel Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Divan Hotel Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Divan Hotel Gaziantep kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Divan Hotel Gaziantep kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Divan Hotel Gaziantep Hakkında

Kına gecenizi şık ve otantik bir yapıya sahip otelimizde; profesyonel organizasyon gücümüzle yapmaya sizi davet ediyoruz. Gaziantep’in hızlı gelişen kimliğini modern yapısıyla yansıtan, şehrin geleneksel ve girişimci ruhunu yakalayan Divan Gaziantep düğün organizasyonlarınızın yanında kına geceniz için de hizmet veriyor. 2013’te faaliyet göstermeye başladığımız otelimizi, üst düzey konfor, yüksek teknoloji ve üstün servis sağlamak amacıyla tasarladık.

Peki Divan Otel kına gecesi organizasyonlarınız için hangi hizmetleri veriyor bir göz atalım isterseniz…

-Öncelikle kına gecenizi 722 metrekarelik kolonsuz balo salonumuzda yapıyoruz. Yer sıkıntısını sıfıra indiren salonumuza, konuklarınızı gönül rahatlığıyla davet edebilirsiniz.

-Salonumuzu kına gecenize özel istediğiniz renk ve tarzda süslüyoruz. Salonun girişine yerleştirdiğimiz kına gecemize hoş geldiniz panosuyla misafirlerinizi karşılıyoruz.

-Sizin için özel olarak kına tahtı süslüyoruz. Kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz bu alanı tüm konuklarınızın görebileceği şekilde yerleştiriyoruz. Ayrıca anlaşmalı organizasyon firmamız aracılığıyla kına gecenizde fark yaratacak hizmetler verebiliyoruz.

-Yemekli organizasyonlarınız için tecrübeli mutfak ekibimizin hazırladığı geniş menü seçenekleriyle misafirlerine sunumlar yapıyoruz. Tercihen limitli ya da limitsiz içki seçeneklerimizle menülerinizi tamamlıyoruz. Üstelik ücretsiz olarak iki kişilik menü tadımı gerçekleştiriyoruz.

-Her masa için özel menü kartları hazırlıyoruz ve ücretsiz olarak vestiyer hizmeti sağlıyoruz.

-Fotoğraf ve video çekimleriniz, müzisyen tercihleriniz, dekoratör, çiçek ve ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetler için önerilerde bulunuyoruz.

-Son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemimizle düğününüzü gerçekleştiriyoruz. Üstelik misafirlerinizle birlikte özgürce eğlenin diye geniş bir pist alanı yaratıyoruz.

-Kına gecenizden sonra konaklamak isteyen misafirleriniz için özel fiyatlarımızla yardımcı oluyoruz.

Daha sayamadığımız birçok hizmetimiz bulunuyor. Siz de daha fazla bilgi almak ve kına gecenize özel fiyatları öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Mücahitler Mah. Sani Konukoğlu Blv. No:90 Şehitkamil

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Divan Hotel Gaziantep Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.