Efeler Plaza

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Efeler Plaza - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Efeler Plaza Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Efeler Plaza Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Efeler Plaza Sık Sorulan Sorular

Efeler Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Efeler Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Efeler Plaza kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Efeler Plaza kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Efeler Plaza Hakkında

Otel konforunda bir kına gecesi mi istiyorsunuz? Hay hay efendim... Gerek karşılama ekibiyle gerek profesyonel organizasyon anlayışıyla size bir kına gecesinden daha fazlasını vaat eden Efeler Plaza Düğün Salonu Gaziantep Araban ilçesinde bulunuyor. Gaziantep’in en iyi kına gecesi organizasyonlarına imzamızı atıyoruz çünkü yetenekli, dinamik, enerjik ve tecrübeli bir ekiple çalışıyoruz. İsteklerinizi anında yerine getiriyoruz.

Hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse...

Yaklaşık 500 kişilik temiz ve donanımlı salonumuz siz değerli çiftlerimizi ve misafirlerimizi ağırlamak için oldukça uygun bir kapasiteye sahiptir. Zevkinize göre tasarlayabileceğimiz konsept giydirmelerle hayallerinizdeki ortamı gerçeğe dönüştürüyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyelerimizi istediğiniz siyah ve beyaz başta olmak üzere istediğiniz renkte süsleyebiliyoruz. 55-60 adet masalarımızı istediğiniz şekilde salona yerleştiriyor; talep durumunda sayıyı artırabiliyoruz.

Salonumuzda herkesin damak zevkine uygun olabilecek tarzda yemek menüleri bulunmaktadır. İstediğiniz her türlü özellik mümkün olduğunca yerine getirilmektedir. 6 kişiden oluşan profesyonel garsonlarımız kına gecenizde ikramlarınız için konuklarınıza en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Çiftlerimize mekân dışında bir de kına gecesi için paket hizmet sunuyoruz. Paketin içinde her anınızı yakalayıp geleceğe ölümsüz kareler bırakacak bir fotoğrafçı-videocu, konuklarınızın leziz lezzetlerle gönlünü çalacağımız yemek menüsü, kına gecenizde sizi ve konuklarınızı bir dk. bile oynamadan durdurtmayacak müzisyen ve istediğiniz kına gecesi aksesuarlarını anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla sağlıyoruz. Olmazsa olmaz Gaziantep yöresi kına gecesi adetleri‘ni de unutmuyoruz merak etmeyin. Salonumuzda ki her hizmette son teknoloji ürünler kullanılmaktadır. Ses ve ışık sistemi günümüz trendlerini yansıtmaktadır.

Siz de daha fazla hizmet bilgisi almak, aklınıza takılan soruları sormak ve fiyat teklifleri almak için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    ÇAKMAK MAH. TÜFEKÇİ YUSUF BULV. ULUSU KÖPRÜSÜ ÜZERİ SEHITKAMIL/GAZİANTEP

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Efeler Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.