Mişa Sanat Studio

E-posta Gönder

  • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

Mişa Sanat Studio Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Mişa Sanat Studio Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Mişa Sanat Studio Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Mişa Sanat Studio Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuz için bir sanat stüdyosuyla anlaşmayı hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz, ezber bozan organizasyonların şıklığıyla fark yarattığı organizasyonları düzenleyen ekibimizle henüz tanışmamışsınızdır! Mişa Sanat Studio ailesi olarak sizinle tanışmak için heyecanla bekliyoruz. Stüdyomuzda, keyifli bir ön görüşmeye ne dersiniz?

Hoş bir sohbet eşliğinde hazırlıklara başlamak için Şehitkamil’deki adresimizde sizi bekliyoruz. Mişa Sanat Studio Değirmiçem mevkiinde yer alıyoruz. İstediğiniz kına konseptini gerçekleştirmek için her bir detayı konuşuyoruz. Geleneksel, Roman, Hint, Osmanlı, saray ve prenses gibi kına konseptleri ile renk seçeneklerini inceliyoruz. Bu sayede renk ve model seçenekleri olan kına tahtını seçiyoruz. Konseptinize yakışan kaftanı da modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Üstelik gece boyunca dans şovlarıyla pistte olacak dansçı nedimelerin kaftan seçiminize yakışan bindallılarını da belirleyebilirsiniz. Bu sayede dans pistinde birlikte gösteri yaptığınızda şıklığınız kadar uyumla da dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

İstediğiniz tarzlarda aksesuar ve süslemelerde davet anının her köşesini stilize etmek için artık hazırız. Mekan dekorasyonu için harekete geçiyor; kına köşesi, gelin yolu, masa-sandalye süslemeleri ve karşılama panosunu ile mekanın girişini de düzenliyoruz. Tahtı mekanın en güzel köşesinde hem konforlu olmanız hem de sultanlar gibi hissetmeniz için stilize ediyoruz. Burada kına takımı, kına sehpası, minderler, kına sepeti, tepsi ve dekorlara da yer veriyoruz.

Mişa Sanat Kına Organizasyon dokunuşlarıyla gecenin eğlencesine neşe de katıyoruz! Kına ritüellerini gerçekleştirmek isterseniz nedime aksesuarları, gelin yüz örtüsü, damat bey için kostüm, mum ve mendilleri de teslim ediyoruz. Tefler, davul, şemsiye, rengarenk kemer şovlar ve sınırsız dans organizasyonu ile eğlencenizi benzersiz kılıyoruz. Özel gösteriler için gelin hanıma dans dersleri de veriyoruz. DJ veya özel olarak hazırladığımız repertuvar eşliğinde duyasıya müzik ziyafeti de sizi bekliyor!

Tüm bunlar ve çok daha fazlası ile Gaziantep kına organizasyonu hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Dilerseniz, bekarlığa veda ve gelin hamamı için de organizasyon düzenleme hizmeti veriyoruz. Enfes tatlarla hamam ve bekarlığa veda etkinliklerinizi ziyafete dönüştürüyoruz!

Unutulmaz Gaziantep kına geceleri için Mişa Sanat Studio iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

  • Adres:

    Değirmiçem Mah. Mareşel Fevzi Çakmak Blv. No:28 İyiköşler Apt. K:3 D:9 Şehitkamil/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.