Mişa Sanat Studio

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
50

Araban

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Faez Organizasyon
10

Şehitkamil

Faez Organizasyon

2.250-3.000 TL
Dansın Renkleri Kına Organizasyon
12 3 1

Şehitkamil

Dansın Renkleri Kına Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuz için bir sanat stüdyosuyla anlaşmayı hiç düşündünüz mü? Düşünmediyseniz, ezber bozan organizasyonların şıklığıyla fark yarattığı organizasyonları düzenleyen ekibimizle henüz tanışmamışsınızdır! Mişa Sanat Studio ailesi olarak sizinle tanışmak için heyecanla bekliyoruz. Stüdyomuzda, keyifli bir ön görüşmeye ne dersiniz?

Hoş bir sohbet eşliğinde hazırlıklara başlamak için Şehitkamil’deki adresimizde sizi bekliyoruz. Mişa Sanat Studio Değirmiçem mevkiinde yer alıyoruz. İstediğiniz kına konseptini gerçekleştirmek için her bir detayı konuşuyoruz. Geleneksel, Roman, Hint, Osmanlı, saray ve prenses gibi kına konseptleri ile renk seçeneklerini inceliyoruz. Bu sayede renk ve model seçenekleri olan kına tahtını seçiyoruz. Konseptinize yakışan kaftanı da modellerimiz arasında bulabilirsiniz. Üstelik gece boyunca dans şovlarıyla pistte olacak dansçı nedimelerin kaftan seçiminize yakışan bindallılarını da belirleyebilirsiniz. Bu sayede dans pistinde birlikte gösteri yaptığınızda şıklığınız kadar uyumla da dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

İstediğiniz tarzlarda aksesuar ve süslemelerde davet anının her köşesini stilize etmek için artık hazırız. Mekan dekorasyonu için harekete geçiyor; kına köşesi, gelin yolu, masa-sandalye süslemeleri ve karşılama panosunu ile mekanın girişini de düzenliyoruz. Tahtı mekanın en güzel köşesinde hem konforlu olmanız hem de sultanlar gibi hissetmeniz için stilize ediyoruz. Burada kına takımı, kına sehpası, minderler, kına sepeti, tepsi ve dekorlara da yer veriyoruz.

Mişa Sanat Kına Organizasyon dokunuşlarıyla gecenin eğlencesine neşe de katıyoruz! Kına ritüellerini gerçekleştirmek isterseniz nedime aksesuarları, gelin yüz örtüsü, damat bey için kostüm, mum ve mendilleri de teslim ediyoruz. Tefler, davul, şemsiye, rengarenk kemer şovlar ve sınırsız dans organizasyonu ile eğlencenizi benzersiz kılıyoruz. Özel gösteriler için gelin hanıma dans dersleri de veriyoruz. DJ veya özel olarak hazırladığımız repertuvar eşliğinde duyasıya müzik ziyafeti de sizi bekliyor!

Tüm bunlar ve çok daha fazlası ile Gaziantep kına organizasyonu hazırlıklarınızı tamamlıyoruz. Dilerseniz, bekarlığa veda ve gelin hamamı için de organizasyon düzenleme hizmeti veriyoruz. Enfes tatlarla hamam ve bekarlığa veda etkinliklerinizi ziyafete dönüştürüyoruz!

Unutulmaz Gaziantep kına geceleri için Mişa Sanat Studio iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Değirmiçem Mah. Mareşel Fevzi Çakmak Blv. No:28 İyiköşler Apt. K:3 D:9 Şehitkamil/GaziantepYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!