• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sess Gaziantep Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sess Gaziantep Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sess Gaziantep Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sess Gaziantep Sıkça Sorulan Sorular

Sess Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sess Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sess Gaziantep kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sess Gaziantep kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sess Gaziantep kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sess Gaziantep Hakkında

Gaziantep’te gece kulübü deyince akla gelen ilk mekân olan Sess Gaziantep, bekarlığa veda geceleriniz için konuklarını bekliyor. Türkiye’nin birçok şehrinde faaliyet gösteren Sess, müşteri memnuniyeti ilkesini her şubesinde olduğu gibi Gaziantep’te de benimsiyor. Profesyonel bir ekiple hizmet verilen bu mekâna gelip muhteşem bir geceye sahip olmanız artık çok kolay. Sess farkı ayağınıza kadar geldi.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde faaliyet gösteren işletmemiz, konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sunuyor. Merkezi bir lokasyona sahip olduğu için hem özel araçlarınızla hem de toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gelebilmektesiniz. Özel araçlarınız için bir otoparkımız bulunuyor. Aynı zamanda vale hizmetimizin de bulunduğunu ve araçlarınızı güvenle teslim edebileceğinizi belirtelim.

Geniş bir kapalı alandan oluşan mekânımız yüksek bir tavandan oluşuyor. Gece kulüplerinin en büyük sıkıntılarından biri olan basıklık sorununu Sess’te yaşamayacaksınız. Profesyonel ışık ve ses sistemlerimiz ile birbirinden renkli, birbirinden eğlenceli gecelerde buluşuyoruz.

Sess Gaziantep Şehitkamil’de 21.30’da açılıyor ve gece 03.00’e kadar kesintisiz bir hizmet veriyor. Bunu güler yüzlü ekibiyle gerçekleştirirken, konuklarının tüm istek ve taleplerini de karşılamak için çalışıyor. Gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılan konuklarımız, Gaziantep’in en kaliteli mekânına gelmenin farkını hissedecekler.

Bekarlığa veda geceleriniz dışında doğum günleri, yıl dönümleri ve mezuniyet partilerinde de bizimle olabilirsiniz. Bugüne kadar böyle sayısız organizasyon gerçekleştirdiğimizi ve tecrübeli yönetici kadromuzun sizin özel anlarınıza da kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapacağını hatırlatalım. Yapmanız gereken tek şey, planladığınız tarihlerden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle sizin için en özel yerimizi ayarlayabilir ve gelecek kişi sayısına göre bir düzenleme yapabiliriz.

Bu kaliteyi bu fiyatlarla gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Ayrıntılı bilgi almak ve Sess Gaziantep fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Pancarlı Mahallesi, Bahriye Üçok Blv. 9/1, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Sess Gaziantep Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.