Şirehan Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şirehan Otel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Şirehan Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Şirehan Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şirehan Otel Sık Sorulan Sorular

Şirehan Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şirehan Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Şirehan Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Şirehan Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şirehan Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Şirehan Otel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Şirehan Otel kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, düzenli havalandırma, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Şirehan Otel Hakkında

İnşası 1885 yılına dayanan kervansaray görünümüne sahip Şirehan Hotel Gaziantep, kına gecesi kutlamalarının geleneksel yapısına en uygun adreslerden biri! Halep Valisi Cemil Paşa’nın emriyle yapıldığı bilinen han, Osmanlı mimarisinin günümüze ulaşan harika bir örneği. 2013 yılında misafirleriyle buluşan otelimiz, kına davetlerinizi balo salonu ve avlularının tarihi dokusu eşliğinde ağırlıyor. Süslemeden eğlenceye pek çok hizmet sunarak kusursuz kına gecelerine imza atıyor.

Davet Alanları

Kesme taştan inşa edilmiş yapı içerisinde 850 metrekarelik bir balo salonu ve toplam 2000 metrekareden oluşan 2 avlumuz bulunuyor. Mabeyan balo salonumuzda yemekli düzende 600, kokteyl düzeninde 1000 kişilik kına geceleri düzenliyoruz. Yüksek tavanlı ve ferah salonumuza dışında 1000 kişiye varan konuk kapasitesine sahip avlularımız da eğlence düzenlemek için uygun.

Dekorasyon

Kırmızı ve altın sarısı renkleriyle geleneksel bir atmosfer yarattığımız davet alanlarımızda, sıra gecesi gibi istediğiniz konsepti ve renk düzenlemelerini yapıyoruz. Uzun dikdörtgen masaları şık sandalyelerle çevreliyor, masaları altın rengi şamdan ve vazolar, renkli çiçekler, tüylü dekorlar ile süslüyoruz. Modern tasarımlı kına tahtını sahneye yerleştiriyoruz. Bazen de osmanlı konsepti olarak adlandırdığımız düzende masa ve sandalye yerine kırmızı minderler, yer sofraları kullanıyoruz.

Hizmetler

Şirehan Butik Otel’de kusursuz bir kına daveti yaşamanız için size gelin hamamından kına törenine kadar pek çok hizmet sunuyoruz. Bindallı ya da kaftan, hint kınası, kına tepsisi, kına mumu, kına takımı gibi tüm detayları hazır hale getiriyoruz. Kına müzikleri, davul şov, semazen, zenne ya da oryantal ile doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Yemekli bir davet düzenlemek isterseniz size Antep mutfağından oluşan menümüzü takdim ediyoruz. Et ağırlıklı menü içeriğimizde haşlama, ızgara, sote, tava, kavurma, tencere yemeği ve fırın yemekleri bulunuyor. Çorba seçeneklerimiz ezo gelin, yuvalama, alaca iken ana yemeklerimiz ise soğansız lahmacun, ekşili ufak köfte, şiveydiz, doğrama, yoğurtlu patates, ali nazik, analı kızlı, antep dolma ve kabaklama. Meşrubat ve içki seçeneklerimiz de mevcut.

Restorasyon çalışmalarıyla günümüzde otel olarak işlettiğimiz kervansarayın, uzun yıllara dayanan kültürel birikimi ve tarihi katmanları arasında en özel günlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Siz de mutluluğunuzu, dillere destan Şirehan Otel düğün ve kına gecelerinden biriyle kutlamak isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak günün her saati bize ulaşabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Eski Belediye cad. İsmetpaşa mah. No:1 Şirehan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şirehan Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.