Öykü Park Karataş

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Öykü Park Karataş - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Öykü Park Karataş Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Öykü Park Karataş Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Öykü Park Karataş Sık Sorulan Sorular

Öykü Park Karataş kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Öykü Park Karataş kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Öykü Park Karataş kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Öykü Park Karataş kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Öykü Park Karataş kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Öykü Park Karataş Hakkında

Unutulmaz kına gecesi organizasyonlarının tek adresi; Karataş Öykü Park Düğün Salonu
Profesyonel ekibimizle beraber yıllardır Gaziantep Şahinbey mevkiinde siz değerli çiftlerimizle buluşuyoruz. Düğün organizasyonlarınız, nişan törenleriniz ve kına gecesi ritüelleriniz için bizi tercih ediyor, hayal ettiğiniz organizasyonlara ulaşıyorsunuz.
Farklı kapasitelere sahip iki farklı salonda hizmet verebiliyoruz. Sizlere anlatmak istediğimiz salonumuz Gaziantep Karataş Öykü Park Düğün Salonu.
Karataş Mahallesi üzerinde yer alan düğün salonumuz oldukça merkezi bir konumda. Davetlileriniz bize ulaşım sağlarken zorlanmayacak. Dilerlerse kendi araçları ile de ulaşım sağlayabilirler. Aynı zamanda birçok toplu taşıma aracının güzergahında bulunuyoruz. Bizi tercih etmek istiyorsanız ilk avantajımız ulaşım kolaylığımız. Aynı zamanda kendi aracıyla ulaşım sağlayan misafirlere özel otoparkımız bulunuyor. Vale hizmeti de sağladığımız düğün salonumuzda her şey size zaman kazandırmak için var!
Kına gecesi organizasyonlarınız için yemekli olarak da hizmet verebiliyoruz. Aşçılarımızla beraber en güzel Türk lezzetlerini sizlere ulaştırıyoruz. Servis ve hizmet elemanlarımız aracılığı ile davetlilerinizin ihtiyaçlarını karşılıyor, gece boyunca hizmet veriyoruz. Organizasyon ekibimizin sayısı organizasyonunuzun büyüklüğüne göre değişiyor. Davetlilerinize daha iyi hizmet verebilmek adına ekip sayımızı arttırabiliyoruz. Aynı zamanda kafe black, kokteyl ve yemeksiz olarak da hizmet verebiliyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınız için çeşitli atıştırmalıkları masalarınıza yerleştirebiliyor, böyle bir pakette hazırlayabiliyoruz. Kına salonumuzda her bütçeye uygun paket bulunuyor. Farklı içeriklere sahip kına gecesi paketlerimizi incelemeden kına mekânınıza karar vermeyin.
Rüya gibi bir kına gecesi organizasyonu için profesyonel müzisyenlerimizle beraber çalışıyoruz. Canlı müzik hizmetimizin bulunduğu gecede dilerseniz DJ hizmeti de verebiliriz.
Bizden talep ettikleriniz organizasyon sorumlumuz ile konuşabilirsiniz. Biz de organizasyon ekibimizle beraber en özel gecenizde yerine getiririz. Bir tık uzağınızda sizleri bekliyoruz.
Ücretsiz fiyat teklifi almaya ne dersiniz?

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Karataş Mahallesi, 27470 Şahinbey/Gaziantep

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Öykü Park Karataş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.