Diva Plaza

E-posta Gönder

Diva Plaza Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Diva Plaza Sıkça Sorulan Sorular

 • Diva Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Diva Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Diva Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Diva Plaza kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Diva Plaza kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Diva Plaza Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için Gaziantep’te bir mekân arayışı içindeyseniz, size çok özel bir teklifimiz var. Diva Plaza Gaziantep Şahinbey’de en güzel anlarınıza ev sahipliği yapıyor.


Kına eğlenceleri günümüzde çok popüler olmaya başladı. Şimdi gelin adaylarının neredeyse düğünden bile daha fazla özen gösterdiği ve mutlaka gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. Eskiden genelde yakın aile ve arkadaş çevresiyle yapılan kına geceleri zamanla büyüdü ve düğün, kına salonlarında daha kalabalık ve büyük bir organizasyon ile yapılmaya başlandı. Farklı farklı konseptler ile büyüyen kına sektöründe Diva Plaza olarak biz de yer almaktayız. Konseptlerin hemen değiştiği ve yeni konseptler ortaya çıktı şu zamanlarda gündemi yakından takip etmekte ve konuklarımızın her talebine cevap vermekteyiz.


Özel mimari tasarımı, yüksek ve cam tavanı, 1200 kişilik kapasitesiyle ile Gaziantep’teki en iyi düğün salonlarından birinde organizasyonlarınızı gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız.


Son model teknolojik aletlere sahip olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Büyük salonumuzun en köşesine kadar net bir şekilde ulaşan müzik sesini sağlamak için hiçbir masraftan kaçınmadığımızı belirtelim. Kaliteli detaylarımıza salonumuzun her bölümünde karşılaşacaksınız. Sanatçılarımız konservatuar mezunlarından oluşan profesyonel bir ekipten oluşuyor. Geniş repertuvarları ile her müzik türünü siz değerli misafirlerimize rahatlıkla sunuyorlar. Kına müziklerinden, en eğlenceli pop şarkılarına, yöre müziklerinden 70’ler-80’lere kadar her müzik salonumuzda konuklarımıza çalınabiliyor. “Gaziantep’te kına gecesi nasıl yapılır?” sorusuna salonumuzda sunduğumuz imkânlarla cevap veriyoruz.


Düğün salonumuzda sadece kına organizasyonu değil, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal faaliyetler, iş toplantıları, nikah, mezuniyet törenleri ve bunun gibi birçok büyük, özel güne kolaylıkla ev sahipliği yapabiliyor. Profesyonel ekibimiz tarafından emin ellerde olacak ve kusursuz bir organizasyonun tadını çıkaracaksınız. Gaziantep’te kaliteli akşamlara imza attığımızı söylemek istiyoruz. Bu kaliteli akşamlardan biri sizin özel geceniz olsun istiyorsanız bizi formu doldurarak tercih edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Şahinbey Mahallesi, Karataş mahallesi 103429 nolu sokak no 2d Edecan Yükseliş Kuleleri Altı, 27000 Şahinbey/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Diva Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.