Anadolu Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Anadolu Kır Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Anadolu Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Anadolu Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Anadolu Kır Bahçesi kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Anadolu Kır Bahçesi Hakkında

Anadolu Kır Bahçesi olarak Gaziantep kına mekanları arasında hizmet veriyoruz. Kına veya bekarlığa veda partisi için açık alanda, temiz havada bir parti düzenlemeyi planlıyorsanız doğru yerdesiniz. Nurdağı’nda konumlanan kır bahçemizde aksesuar kiralama olanağımızla da dikkat çekiyoruz. Kutlama için geniş bir davetli listesi hazırladıysanız Anadolu Kır Bahçesi’nin ferah davet alanını değerlendirebilirsiniz.

Davet Alanları

Gaziantep açık alan kına mekanlarından olan tesisimizde çim zeminli kır bahçemizle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Anadolu Kır Bahçesi’ne 750 ila 1000 kişi davet edebilir, kına gecenizde tüm sevdiklerinizi yanınızda görebilirsiniz. Büyük bir alan üzerine kurulan açık alanımızın etrafı da yüksek duvarlarla çevrili. Duvarlarımız sayesinde mekanımızı etrafından ayırıyor, izole bir alan elde ediyoruz.

Dekorasyon

Kır bahçemiz bohem havası ve sade görünümüyle bekarlığa veda partilerine ve kına gecelerine ev sahipliği yapıyor. Duvarlarımızın üstünde yer alan ışıklandırmalarımız tüm davet alanını aydınlatıyor. Doğayla iç içe, taze bir görünüşü olan açık davet alanımızda mekana gösterişli bir giriş yapmanız için dans pistine giden yolumuzu sütun ve çiçeklerle dekore ediyoruz.

Kına tahtını da kır bahçemizin tamamını gören bir platforma yerleştiriyor, size özel bir alan hazırlıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olan kırmızı renkli tahtımızı yine kırmızı tülden cibinlik ve gold detaylar süslüyor. Oturma düzeninde yuvarlak banket masaları tercih ediyoruz. Kumaşla giydirilmiş davet sandalyelerimiz de masalarımıza eşlik ediyor. Bahçemizde müzik gruplarının kullanabileceği bir sahnemiz de bulunuyor.

Hizmetler

Enerjik bir kutlama için davul şov ve kına müziği yayınıyla misafirlerinizi eğlendiriyor, davetlilerinizle keyifli vakit geçirmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca bindallı ve kaftan kiralama hizmetimiz de sizi bekliyor. Buna ek olarak kına malzemeleri için başka bir organizasyon firmasıyla anlaşmanıza gerek yok. Mekanımızda hint kınası ve kına tepsisini sizin için temin ediyoruz. Kına süslemelerini de biz yapıyoruz.

Geniş kapasitemiz ve çeşitli hizmetlerimizle sizi bekliyoruz. Kına gecesi için şehirden uzak bir alan istiyorsanız sizi kır bahçemizde ağırlayabiliriz. Mekanımızda kına ve bekarlığa veda partileri dışında düğünler için de hizmet veriyoruz. Anadolu Kır Bahçesi Gaziantep kına fiyatları için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Sayfadaki fiyat teklifi formunu bize göndererek de bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Fatih Mahallesi, Mimar Sinan Caddesi, No:50/1 Bölge Trafik Karşısı, 27840 Nurdağı, Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.