A&B Plaza

E-posta Gönder

 • Şahinbey, Gaziantep. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

A&B Plaza - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

A&B Plaza Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

A&B Plaza Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

A&B Plaza Sık Sorulan Sorular

A&B Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

A&B Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.A&B Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


A&B Plaza kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

A&B Plaza kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

A&B Plaza Hakkında

Evlilik adım adım yaklaşırken farklı bir telaş daha sarar gelin adaylarını. Tüm bu düğün stresi içerisinde bir de kına gecesi vardır. Aslında düğüne göre çok daha eğlenceli geçen bu organizasyon çoğu zaman göz ardı edilir ve üzerinde fazla durulmaz. Bunun sebeplerinden biri de çok detaylı bir organizasyon olması ve bu detayların yeterince bilinmemesidir. Tam da bu noktada A & B Plaza Gaziantep ekibi olarak yanınızda olmaya hazırız. Salonumuzda hem kına gecenizi kutlayabilir hem de kına gecesi noktasında danışmanlık hizmeti sunabiliriz.

Yıllardır organizasyonların bir parçası oluyoruz ve çiftlerimize keyifli saatler yaşatıyoruz. İstedikleri organizasyonu gerçekleştirebilmek adına titiz bir çalışma yürütüyor organizasyon sonunda da bu uğraşımızın sonuçlarını görüyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Gülen yüzlerle salonumuzdan ayrılmanız bizim temel motivasyonumuz oluyor. Bu motivasyon ışığında sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Plazamızın içerisinde özel davetleriniz için 2 ayrı salonumuzda hizmet verebiliyoruz. Salon tercihinde çıkış noktamız genellikle misafir sayısı oluyor. Çünkü her iki salonun hizmet kalitesi de yüksek standartlardadır. Aralarındaki tek fark ağırlayabildikleri konuk sayısıdır. Geniş salonumuzda 850, daha ufak olan salonumuzda ise 300 konuğa kadar rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Kına organizasyonlarını göz önünde bulundurduğumuzda ise çözüm ortaklarımızla karşınıza çıkıyoruz. Böylelikle bambaşka konseptlere salonumuzda hayat verebiliyoruz. Roman, Hint, modern yahut prenses… İstediğiniz konsepte uygun olarak kına tahtı tercihini yapmanızın ardından bindallını tercihini de yaparak süreci başlatıyoruz. Teften el mumuna, halay mendillerinden davula kadar hiçbir detayı atlamıyoruz. Siz yalnızca misafirlerinizi davet edin ve A & B Plazaya gelin. Geri kalan tüm süreçleri yönetmek için biz buradayız.

Kına geceniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  23 Nisan Mah. Yavuz Selim Cad. Kurtlukuyu Mevki Oli Market Üzerin Şahinbey/ Gaziantep.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  A&B Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.