• Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ercanlar Plaza Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ercanlar Plaza Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ercanlar Plaza Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ercanlar Plaza Sıkça Sorulan Sorular

Ercanlar Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ercanlar Plaza kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ercanlar Plaza kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ercanlar Plaza kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına mumu

Ercanlar Plaza Hakkında

En özel davetlerinizi tasarlarken yanınızda olan Ercanlar Plaza Gaziantep’te kına gecesi organizasyonlarınızı da düzenliyoruz! Üstelik davetlerinize özel konseptler ve tarzınızı yansıtan tasarımlar ile farklı bir hava katıyoruz. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizinle görüşme düzenleyerek planlamalar yapıyor. Planlama ve düzenleme konusunda organizasyon sorumlumuzdan destek alıyoruz. Hatta bizde olmayan konsept tercihleriniz olduğu takdirde de organizasyon firmaları ile görüşmeler düzenleyerek yardımlarını alıyoruz.

Keyifli bir gece için salonumuzu gelin yolundan itibaren tasarlamaya başlıyoruz. Şık dekorasyonu ile dikkat çeken salonumuzu benzersiz kılıyoruz. Bu yüzden davetli sayınıza göre düzenlediğimiz masa ve sandalye düzenine süslemeler de ekliyoruz. Masalarınızda beyaz örtüler tercih ediyoruz. Parlak kumaş ya da kadife gibi seçeneklerimiz bulunuyor. Sandalyeleri ise tiffany ya da giydirme modellerden tercih edilerek düzenliyoruz. Beyaz tercih ettiğimiz bu düzenlemeler ile de zarif ve sade bir şıklık yakalıyoruz. Masalarda; şamdanlar, çiçekler ve farklı süslemeler ile son dokunuşları yapıyoruz. Yemekli davetleriniz için supla ve servis takımlarını yerleştiriyoruz ve sıra gelin hanım için özel bir kına köşesi oluşturmaya geliyor. Burada ilk olarak kına tahtı ve cibinliği tercih ediyoruz. Ayrıca kına sehpası ve tepsisi ile de takım olarak kına merasimi için konseptinize uygun bir alan elde etmiş oluyoruz. Farklı renk ve model tercihleriniz için organizasyon firmalarıyla anlaşma sağlamalısınız.

Davet menülerini de Ercanlar Plaza Nizip mutfağına uygun tercihler ile belirlemeniz için alternatifler sunuyor. İkram menülerini sizi tercihinizle hazırlıyor, damak tadınıza uygun lezzetleri özel tariflerle hazırlıyoruz. Davetleriniz için karşılama ikramları da hazırlama şansımız var. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sizi bekliyor ve keyifli bir kına merasimi ile gecenizi taçlandırıyoruz…

Siz de sayfa üzerindeki "Ücretsiz teklif al" butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ercanlar Plaza Nizip iletişimi için açılan formda isteklerinizi belirtirseniz fiyat teklifleri veya randevu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstasyon Mah. İstasyon Cad. Nizip/ Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Ercanlar Plaza Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.