Büdeyri Hanı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Büdeyri Hanı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Büdeyri Hanı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Büdeyri Hanı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Büdeyri Hanı Sık Sorulan Sorular

Büdeyri Hanı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Büdeyri Hanı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Büdeyri Hanı Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir şekilde tarihi bir mekânda kutlamak istemez misiniz?

Büdeyri Hanı Gaziantep olarak kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte mistik bir ambiyansta özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimizin eğlenceli bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Geçmişi günümüzde hissettiren hanın mimarisinden bahsetmek istiyoruz size. Sabunhane ve Han olmak üzere iki bölümden oluşan bu şaheser yapı klasik Osmanlı han mimarisinin birçok özelliğini üzerinde toplamıştır. Han üzerinde bulunan mekânlar seyahat edenlerin konaklamaları için yapılmış ve bir geçitle birbirine bağlanmıştır. Han’ın ön cephesinde ise dışa açılan tek katlı dükkanlar mevcuttur. Geçitli müdahaleler gören Büdeyri Hanı günümüze kadar ayakta kalabilen sayılı yapılardan biridir.

Kına ve bekârlığa veda partiniz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle isteklerinizi not alıyor ve olanaklarımızdan bahsediyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan olan ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından kına ile ilgili aksesuar, dekor ve süsleme temin ediyoruz. Kına tahtı, masa ve sandalye giydirmelerini bindallı ve kaftanınıza uygun renk tonlarında seçerek mekân süslemeleriyle bir bütün halinde görünebilir anlaşacağınız fotoğrafçıyla birlikte hanın odalarında sokağında ve açık alanında konsept fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Haftanın belli günleri canlı müzik hizmeti veriyor, eğlenceli şarkılar eşliğinde hareketli ve oynamalı bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir kına organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğimizden bahsetmek gerekirse; ana yemek, ara sıcak başlangıçları kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor hem eğlenirken hem de lezzetli yemekler yiyebilmenizi sağlıyoruz. Yemeklerimizde kullandığımız ürünleri güvenilir iş ortaklarından kendi kontrolümüzde temin ederek uygun koşullarda muhafaza ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumuna da önem veriyor, sıcak servis ediyoruz.

Siz de bizim ev sahipliğimizde kına gecesi organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilir, Büdeyri Hanı iletişim bilgisine ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şekeroğlu Mahallesi Gümrük Caddesi Büdeyri Hanı No: 32 Şahinbey

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Büdeyri Hanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.