Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Gaziantep

Gelincik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Gelincik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Gelincik Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gelincik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası

Gelincik Organizasyon Hakkında

Şanlıurfa ve Gaziantep illerimizde Gelincik Organizasyon adıyla uzun yıllardır evlenecek çiftlere özel davetleri için organizasyon hizmeti anlamında başarılı bir şekilde destek oluyoruz. Profesyonel ve deneyimli bir kadroyla çalışarak her şeyin sorunsuz ilerleyeceği keyifli bir süreç yaşatıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak isteklerinizi önceliğimiz yapıyoruz.

Düğün, kına gecesi, nişan, araba süslemesi ve hediyelik eşya hizmeti gibi pek çok farklı alanda yardımınıza koşuyoruz. Kına merasiminiz öncesi sizinle tanışarak isteklerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Taleplerinizi tek tek not alarak kusursuz bir eğlence yaşamanızı sağlıyoruz. Kına gecelerinin en vazgeçilmez unsuru şüphesiz göz kamaştıran kına tahtlarıdır. Biz de sizin için göz kamaştıran kına tahtları getiriyoruz. Kalp motifli ya da kırmızı cibinliklerle sarısı altın sarısı işlemesi olan tahtlarımız arasından zevkinize uyan modeli tercih edebilirsiniz. Çiçek aranjmanları, tüller, vazolar, taşlı sütunlarla kına eğlencenizin yapılacağı mekanı süslüyoruz. Volkan şovları, konfetiler ve sis bulutlarıyla davetlilerinizin karşısına ilk çıkış anınıza eşlik ediyoruz. Sizin isminizle kişiselleştirilmiş kahve fincanı ve şekerlikle kahve ikramı gösterisi yapmanızı da sağlıyoruz. Bol bol dans edeceğiniz, isteklerinizin yerine getirildiği bir kına gecesi hayal ediyorsanız Gelincik Organizasyon ekibi olarak sizi bekliyoruz.

Mutlu günlerinizde sizinle olmaktan kıvanç duyduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Geleneksel kına törenlerini modern dokunuşlarla görsel şova dönüştürüyoruz. Şanlıurfa organizasyon firmaları arasında bulunmamıza karşın Gaziantep’e çok sık gidip geliyor ve her iki şehirde de bizimle çalışmak isteyen çiftlere yardımcı oluyoruz.

Siz de keyifli bir kına merasimi yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken tek şeyin bizimle irtibat sağlamak olduğunu bilmelisiniz. Peki Gelincik Organizasyon’a nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şanlıurfa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.