Faez Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Şehitkamil, Gaziantep

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Nazlım Kına Organizasyon
50

Araban

Nazlım Kına Organizasyon

4.000-6.000 TL
Faez Organizasyon
10

Şehitkamil

Faez Organizasyon

2.250-3.000 TL
Dansın Renkleri Kına Organizasyon
12 3 1

Şehitkamil

Dansın Renkleri Kına Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi denince akla gelen, gelinin o gün baba evinden gideceği ve farklı bir hayata adım atacağının getirdiği hüzündür. Biz de Faez Organizasyon olarak, biraz olsun bu hüznünüzü kırmak ve bu özel gününüzde sizi neşelendirmek için yanınızda olmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Gaziantep kına organizasyon firmaları arasında adını duyurmuş olan firmamız yaklaşık 10 yıldır siz değerli çiftlerimize hizmet vermekte. Aldığımız olumlu geri dönüşler ise bu hizmeti pekiştirerek çalışmalarımıza devam etmemiz için bizi motive ediyor. Böylece ihtiyaçlarınızı karşılamak için daha çok çalışıyoruz ve yeni çıkan her trendi uygulamak ve sizin beğenisine sunmak istiyoruz.

Her detayı sizin istekleriniz doğrultusunda fikir alışverişi yaparak uyguluyoruz. Biliyoruz ki düğün öncesi kına gecenizin muhteşem geçmesini ve misafirlerinizin mekandan memnun bir şekilde ayrılmasını istiyorsunuz.

Her ihtiyaca ve zevke göre paketlerimiz mevcut. Birbirinden farklı paketlerimizden bütçenize ve isteğinize uygun olanı seçebiliyorsunuz. Paketlerin içeriğinde ise genel olarak, nedimelerle birlikte dans gösterileri ve damadın mekana girişine kadar pek çok özellik bulunuyor. Bunu yanında paketler haricinde sunduğumuz bir başka imkan daha var: Misafirlerinize, mekana girişleri sırasında şık bir tepsi eşliğinde ikram edilen mis kokulu kolonyalar.

Damadın kına gecesine katılması son yıllarda oldukça popüler. Bu olay ayrıca, “Damat bastı” diye de isimlendiriliyor. Damadın kına gecesine katıldıktan sonra gelinle beraber kına yakma merasimleri gerçekleşiyor Gelinin yakın arkadaşlarına verilen kaftanlarla misafirlere, ahenk içerisinde bir görsel şölen yaşatılıyor.

Kına organizasyon fiyat hakkında bu yazı haricinde daha detaylı bilgi almak için ve paket içeriklerimizi ayrıntılı bir şekilde öğrenmek için bizimle iletişime geçin! Yapmanız gereken sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doğru bir şekilde doldurmak.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: GaziantepYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!