Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Gaziantep

Sevill Concept Organizasyon

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sevill Concept Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sevill Concept Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Sevill Concept Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sevill Concept Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sevill Concept Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sevill Concept Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sevill Concept Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sevill Concept Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sevill Concept Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Sevill Concept Organizasyon Hakkında

Düğün öncesi en eğlenceli organizasyonlardan biri olan kına ve bekarlığa veda davetinizi Sevill Concept güvencesinde yapmak istiyorsanız, kaliteli hizmetimizle karşınızdayız. Organizasyon alanında uzun yıllardır hizmet vererek ve her daim müşteri memnuniyetini önemseyerek çalışıyoruz. Çalıştığımız tüm çiftlerin, Sevil Konsept Gaziantep’ten hizmet aldığında yüzlerine yerleşen gülümsemelerine sizinkinin de eklenmesini istiyoruz.

100 kişilik mekanımızda, üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz. Özel günleri için bizimle çalışmaya karar veren herkesi memnun etmek için uğraşıyoruz. Gaziantep kına mekanları arasında farklı konseptlerimiz ile dikkat çekiyoruz. Dilerseniz Hint kınası ya da geleneksel kırmızı rengin göz alıcı olduğu konseptlerimizi eğlenceniz için isteyebilirsiniz.

Kına merasiminizden önce sizinle bir araya gelerek birbirimizi tanıyoruz. Daha sonra birlikte konseptinize karar veriyoruz. Sadece bu da değil! Bindallı, kaftan çeşitlerinden davul şova, semazen gösterisinden zenne ve oryantale kadar birçok konuda hizmet veriyoruz.

Keyifli bir gece yaşamak için her şeyi önceden konuşmak yeterli! Böylece yıllardır hayalini kurduğunuz düğün sürecinin en eğlenceli kısımlarından olan kına organizasyonunuz için elimizden geleni planlı bir şekilde yapabiliyoruz. Doğru planlama ve yönetim konusunda oldukça tecrübeli olduğumuzdan dolayı sizi yanıltmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Kına ekibi ile birlikte tüm gece boyunca harika fotoğraf kareleri elde ediyorsunuz. Şovlarla birlikte doyasıya eğlenirken aynı zamanda eğlendiriyorsunuz. Organizasyonunuz bittiğinde harika duygularla mekandan ayrılacağınıza eminiz! Ayrıca kına ekibimiz sizi bir an olsun yalnız bırakmıyor. Organizasyon sorumlumuz ile birlikte tüm gece sizi rahat hissettiriyor. Bu sayede siz sadece eğlenmeye odaklanıyorsunuz! Sadece kına bekarlığa veda değil konseptli doğum günleri, baby shower, özel toplantılar gibi birçok organizasyon için de aynı kalitede hizmet veriyoruz.

Şimdi sıra sizde! Yandaki ücretsiz fiyat teklifi al formunu eksiksiz doldurarak ya da sayfa üzerindeki bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem daha ayrıntılı bilgi alabilir hem de fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Eğlenceli bir kına organizasyonu hayalinde olan herkesi Sevil Concept güvencesiyle bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Batıkent Mah. Adnan İnancı Cad. 21. Sok. No:5 Şehitkamil

 • Haritadaki Konumu

  Sevill Concept Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.