Safir Hotel
 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Safir Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Safir Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Safir Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Safir Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Safir Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Safir Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Safir Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Safir Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Safir Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Safir Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Safir Hotel düğün dışında hizmeti vermektedir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Safir Hotel Hakkında

Ender Şirketler Grubu bünyesinde Safir Hotel Gaziantep olarak uzun yıllardır çiftlerimize kına gecelerinde ve bekarlığa veda partilerinde kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Otelimizdeki özel davetlerimizde Gaziantep’in konukseverliğinin yanı sıra çağdaş otelcilik anlayışını ve üstün hizmet kalitesini yansıtıyoruz. Gösterişli balo salonlarımızın modern mimarisi ve yarattığımız markayla unutulmaz gecelerinize ev sahibi olmaya adayız.

Davet Alanları

Kına gecelerinizde ve bekarlığa veda partilerinizde sizi İpekyolu Balo Salonu’muzda ağırlıyoruz. Buradaki davetlerde 300 kişi yemekli ikram verebiliyoruz. Salonumuz ferah, yüksek tavanlı ve aydınlık. Tüm teknik ekipmanlarımızda, sahne ve ses sistemlerimizde en son teknoloji ve kaliteli bir donanım kullandık. LED tavan ışıklandırmaları ise modern ve çok renkli. Kına tahtını salonun baş köşesine konumlandırıyoruz.

Dekorasyon

Kına gecelerinde Türk örf ve adetlerine uygun, kırmızı ve beyaz tonların hakim olduğu bir gece hazırlıyoruz. Oturma düzenini misafir sayınıza göre oluşturabilir, dilerseniz aileler için masaları birleştirebiliriz. Masa örtüsü, sandalye giydirme, masa supla, çiçek ve şamdanları gibi kına süslemelerine size özel organizasyon sorumlumuzla birlikte karar verebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan aksesuar kiralayabilirsiniz.

Hizmetler

Gelin damat masası, kına köşkü, hazırlık odası ve geceye dair salon süslemeleri hizmetlerimiz arasında. Gaziantep kına gecesi kültürünü bindallı, kına ekibi, kına takımı, davul şov gibi detayları da atlamayarak renkli bir şekilde yaşatıyoruz. Kına töreninize dair tüm taleplerinizi sektörün profesyonel firmalarıyla ortak çalışarak gerçekleştiriyoruz. DJ, ses ve ışık hizmetimiz de mevcut.

Yiyecek / İçecek

Gaziantep bekarlığa veda partilerimizde ve kına gecelerimizde yöremizin en özel yemeklerinden, Türk ve dünya mutfağınının eşsiz lezzetlerinden oluşan zengin menüler hazırlıyoruz. Tüm ikramlar A’la Carte Restoran’ımızdaki profesyonel aşçılarımızın tarafından, son derece hijyenik bir ortamda servis ediliyor. Zengin menü alternatiflerimizin yanı sıra misafirlerinize alkollü, sıcak ve soğuk içecek seçeneklerimizden de ikram edebilirsiniz.

Safir Hotel, İpekyolu Balo Salonu’nda sizlere büyülü bir ambiyans hazırladık. Dört dörtlük bir hizmet almak ve özel gecelerinizi unutulmaz kılmak için sizi Safir Hotel farkını yaşamaya davet ediyoruz. Siz isteyin biz gerçek yapalım. Görkemli balo salonumuz, ayrıcalıklı kına paketlerimiz ve özel kampanyalarımız hakkında bilgi almak için formumuzu doldurun veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşın.

Ekiple Tanışın

 • Satış Pazarlama Müdürü

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kayaönü Mah. No:38 (İpekyolu Üzeri) Şehitkamil/ Gaziantep

 • Haritadaki Konumu

  Safir Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.