Nil Bozfırat

Nil Kına Organizasyon

E-posta Gönder

  • Şahinbey, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

  • Nil Bozfırat
    Firma Sahibi

Nil Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Nil Kına Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nil Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Nil Kına Organizasyon Hakkında

Kültürümüzün bize en güzel armağanlarından biri olan kına geceleri, düzenlemeyi en çok sevdiğimiz etkinlik. Düğününüzden önceki günde, doyasıya eğlenmeniz ve tatlı telaşınızı atmanız için muhteşem bir fırsat. Nil Kına Organizasyon olarak, Gaziantep’te siz değerli gelinlerimizin en özel gecesine ev sahipliği yapmaktan büyük keyif alıyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız etkinliklerle, adımızdan söz ettirmeyi başardık. Düzenlediğimiz farklı konseptler sayesinde de size fazlaca seçenek sunuyoruz.

Hint konsepti, çingene konsepti ve Osmanlı konsepti ile renklendirdiğimiz etkinliklerimizi, sizin beğeninize sunuyoruz. Eğer hayalinizde bir kına gecesi varsa, buna öncelik veriyoruz. Önemli olan, sizin mutluluğunuz ve memnuniyetiniz.

Tecrübeli ekibimizle birlikte, çıktığımız bu yolda, gün geçtikçe büyümeye ve gelişöeye devam ediyoruz. Siz değerli gelinlerimizin memnuniyet dolu mesajlarını okudukça da, yaptığımız işe olan sevgimiz daha da artıyor. Dilerseniz, size ne gibi hizmetler sunacağımızdan biraz bahsedelim.

Misafirlerinizi özenle ağırlamak istiyorsunuz, bunu çok iyi biliyoruz. Bunun için, tıpkı evinizdeki gibi konuklarınız mekana geldiğinde onlara, lokum ve gül suyu ikramıyla hoş bir giriş sağlıyoruz. Ardından isminizin bulunduğu pano ile fotoğraf çektirip, bu mutlu gecenizi ölümsüz kılabiliyorlar.

Amacımız doyasıya eğlence! Bunun için çok iyi organize olmuş bir ekiple birlikte dans gösterilerimiz başlıyor. Adeta görsel bir şölen niteliğinde olan bu şovlar, misafirlerinize unutulmaz dakikalar yaşatıyor. Ardından sizi, gösterişli kına tahtına alıyoruz. Nedimelerimiz her anınızda yanınızda oluyor. Prensesler gibi hissetmenizi sağlıyoruz.

Kına töreninizde ise, sizin için özenle süslenmiş kına tepsimiz eşliğinde, kınanız geliyor ve yakılıyor. Sonrasında ise yine eğlenmeye devam ediyoruz.

Gaziantep kına gecesi organizasyonları arasında, kalitemizle adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kına gecenizi bizim düzenlememizi isterseniz, bizimle iletişime geçin! Bunun için yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.