Sivas Düğün Mekanları ve Fiyatları

Sivas'ta düğün yapabileceğin salonlar, kır alanları, restoranlar, sosyal tesisler ve diğer tüm mekanlar tek sayfada! Haydi incelemeye başla, erken rezervasyon yaptırmanın avantajlarını yakala.

Sivas Düğün Mekanları

Sivaslı çiftler, araştırmaya başladıkları andan itibaren karşılarına birçok düğün mekanı seçeneği çıkıyor. Doğal olarak bu alternatifler arasından seçim yapmakta zorlanabiliyorlar.

Sivas’ta açık ve kapalı alanı olan düğün mekanları bulunuyor. Davetli sayınıza göre bu mekanların istediğiniz alanlarını tercih edebiliyorsunuz. Hatta bazılarının açık alanında düğün, kapalı alanında after parti yapma imkanınız da oluyor.

Sivas düğün mekanlarının bir kısmı aynı gün içerisinde tek düğün yaparken, bazıları birden fazla organizasyon gerçekleştirebiliyor. Sizin anlaştığınız düğün mekanı da aynı gün içerisinde birden fazla organizasyon düzenliyorsa; kapıda yönlendirme yapıyorlar mı, bir alandaki ses diğer organizasyonu etkiliyor mu gibi soruları yetkililere yöneltmelisiniz.

Sivas düğün mekanlarının kapasiteleri 50 kişiden başlıyor ve bu rakam 2.000’e kadar yükselebiliyor. Yani davetli sayınız kaç olursa olsun kendinize uygun bir mekanı kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

Düğün mekanlarında yemekli veya yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Yemekli bir düğün yapmayı düşünüyorsanız, karşınıza birden fazla düğün menüsü çıkıyor. Damak tadınıza en uygun olan menüyü tercih edebiliyor veya tamamen size özel lezzetlerin sunulduğu yeni bir menü oluşturmalarını talep edebiliyorsunuz. Bir diğer seçeneğiniz de kokteyl! Bu seçenekte de cips, kanepe, kuru pasta, salatalık gibi atıştırmalıklar sunuluyor.

Sivas Düğün Mekanı Alternatifleri

Sivas Kır Düğünü Mekanları: Sivas’ta yeşil alanların keyfini çıkarabileceğiniz bir yaz düğünü yapmanız için kır alanları sizi bekliyor! Kır düğünü mekanları, oldukça geniş alanlara sahip. Bu mekanlarda 1.000 kişiye yakın davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Sivas Düğün Salonları: Çiftlerin en çok tercih ettiği mekanların başında düğün salonları geliyor. Düğün salonları, Sivaslı çiftlere uygun fiyatlar karşılığında kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Şehrin hemen hemen her ilçesinde bir düğün salonu bulunuyor.

Sivas Tarihi Düğün Mekanları: Vintage seven çiftlere tarihi mekanları öneriyoruz: Köşkler, yalılar, oteller ve çok daha fazlası! Bu mekanlardaki atmosferin yanı sıra süslemeleri de sizi eski dönemlerde bir saray düğünü yapıyormuş gibi hissettirecek.

Sivas Düğün Otelleri: İhtişamdan hoşlanan çiftler Sivas’taki otellerin kapısını çalıyor. Şık masalar, şamdanlar, gelin yolları ve birbirinden güzel diğer detaylarını çok seveceğinizi düşünüyoruz. Butik otellerden 5 yıldızlılara kadar karşınıza birçok alternatifin çıkacağını da belirtelim.

Sivas Kulüpler ve Davet Alanları: Düğününün parti tadında geçmesini isteyen çiftler, kulüpler ve davet alanlarını tercih ediyorlar. Bu mekanlarda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyorsunuz.

Sivas Sosyal Tesisler: Uygun fiyatlı mekan alternatiflerinin ilk sırasında sosyal tesisler geliyor. Sivas’taki öğretmenevleri, kültür merkezleri ve diğer sosyal tesislerde organizasyonlar düzenlenebiliyor.

Sivas Restoranlar: Yemekli düğünler için ideal mekanlardan biri de restoranlar. Sivas’ta birbirinden güzel lezzetler sunan restoranlarda, müzik eşliğinde keyifli düğünler yapılabiliyor.

Sivas Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Düğün yapmak yerine yakınlarıyla yemek yemek isteyen çiftler için de Sivas’ta birçok alternatif bulunuyor.

Sivas’ta Düğün Mekanı Nasıl Seçilir?

Düğün mekanı seçmeden önce davetli sayınızı belirlemeniz şart. Sonrasında davetli sayınızla kapasitesi eşdeğer olan düğün mekanlarıyla görüşmeye başlayabilirsiniz.

Düğün yapacağınız mevsimi belirlediniz mi? Mevsime göre açık veya kapalı düğün mekanlarından hangisini seçeceğinizi belirleyebilirsiniz. Açık alanda ve bahar ayında düğün yapacaksanız, mutlaka mekanın kötü hava koşullarına karşı bir önlem alıp almadığını öğrenmelisiniz.

Mekanlarla görüşmeye başlamadan önce bütçenizi belirlemenizde de fayda var. Çok beğendiğiniz bir düğün mekanı bütçenizi aşıyorsa, onunla boşuna vakit harcamış olursunuz. O nedenle filtreleme yaparken bütçe seçeneğini de kullanın.

Size en uygun Sivas düğün mekanını bulmak için firmaların sayfalarındaki fotoğrafları ve hizmetleri incelemeyi ihmal etmeyin. Beğendiklerinizden de ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Sivas Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular