Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Gala Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gala Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gala Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gala Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gala Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Gala Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gala Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gala Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gala Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gala Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gala Düğün Salonları Hakkında

Sivas’ta kına gecelerinizi tam da hayalinizdeki gibi gerçekleştirebileceğiniz bir işletmede olmanın farkını yaşamak ister misiniz? Gala Düğün Salonları olarak 2016 yılında bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektöre giriş yaptık. Hala da aynı kalite ve samimiyetle devam ediyor ve Sivaslıların mutlu günlerine ortak oluyoruz.

Kına gecelerinizi mevsim şartlarına, konseptinize ya da isteğinize göre belirlediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz kapalı salonumuzda, isterseniz de açık bahçemizde sizin için hazırlık yapabiliyor ve bu organizasyonu en iyi şekilde gerçekleştirmenizi sağlayabiliriz. Bunu sağlarken tüm isteklerinizi eksiksiz gerçekleştiriyor, kına gecelerinde mutlaka olması gereken tüm aksesuarları sağlıyoruz. Süslemeleri de talep ettiğiniz kına konseptine göre yapacağımızı belirtelim.

Bünyemizde kına geceleri dışında da birçok organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Düğün, mezuniyet, sünnet, açılışlar, lansmanlar, seminerler gibi günlerde isterseniz 600 kişilik kapalı salonumuzu isterseniz de açık bahçemizi tercih edebilirsiniz. Nikâh sonrası yemekleriniz, doğum günleriniz, yıl dönümleriniz, evlilik teklifleriniz, iş yemekleriniz ve bayi toplantılarınız için de restoran ve kafemizi tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek. Özellikle bahara doğru düğün dönemine girdiğimizi ve yaşanılan yoğunluktan dolayı herhangi bir aksaklık yaşamamanızı istiyoruz. Böylelikle planladığınız tarihte işletmemizde güzel bir organizasyon yapmanızı sağlayacak, isteklerinizi gerçekleştirmek için yeterli zaman sahip olacağız.

Sivas’ta merkezi bir konumda faaliyet gösteriyoruz. Büyük organizasyonlarınızı Sivas’ta bu kadar merkezi bir konumda yapabileceğiniz tek işletme olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Şehir merkezine sadece 5 dakika uzaklıkta olduğumuzu, bizi isterseniz özel araçlarınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla kolay bir şekilde tercih edebileceğinizi belirtelim. Özel araçlarınız için de geniş bir park alanımız bulunuyor ve burayı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Güzel bir kına gecesi organizasyonu için doğru yerdesiniz. Hakkımızda detayı bilgi almak ve Gala Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yenişehir Mahallesi Kayseri Caddesi Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Gala Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.