100 - 875 Kişi
100 TL'den Az
100 - 625 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 TL'den Az
100 - 450 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 TL'den Az
200 - 1500 Kişi
100 TL'den Az
200 - 875 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas Kır Düğünü Mekanları

Sivas’ta yeşil alanların üzerinde, her tarafınızın ağaçlarla kaplı olduğu bir mekanda düğün yapmaya ne dersiniz? Bu fikri hoşunuza gittiyse, Sivas’ta kır düğünü yapabileceğiniz birçok mekan olduğunu bilmenizde fayda var. Hem şehrin içinde hem de doğayla iç içe mekanlar, çiftlerin oldukça ilgisini çekiyor.

Sivas kır düğünü mekanlarının çok geniş alanları bulunuyor. Bu alanlarda 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Ayrıca mekanların neredeyse hepsi geniş bir dans pistine sahip.

Kır alanlarında yemekli veya yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Dilerseniz davetlilerinize sadece kokteyl sunumu da yapabiliyorsunuz. Ayrıca bazı mekanlarda alkollü içecek seçeneği de olduğunu belirtelim.

Yeşil alanların üzerine koyulan yuvarlak masalar, tiffany sandalyelere zaman zaman farklı dekoratif öğeler de eşlik edebiliyor: Gelin yolları, taklar, anı köşeleri… Sivas kır düğünü mekanlarıyla görüşürken bu tarz süslemeler yapıp yapmadıklarını sorabilirsiniz.

Kır düğünü yapmanın en büyük avantajlarından biri de fotoğraf çekimi için ekstra bir yer aramanıza gerek kalmıyor olması. Düğün saatinizden önce mekana fotoğrafçınızla birlikte gelip, güzel köşelerde albümünüz için fotoğraf çektirebiliyorsunuz. Tabii bunu önceden mekanınıza bildirmeniz gerekiyor.

Kır düğünü mekanları, çiftler tarafından yoğun talep gördüğü için en az bir sene öncesinden mekan aramaya başlamalısınız. Erken rezervasyon yaptırdığınız takdirde indirimli fiyatlarla karşılaşma oranınız da çok yüksek.

Sivas Kır Düğünü Mekanlarının Hizmetleri

Yemek Servisi: Sivas kır düğünü mekanlarının sunduğu yemekli menüler, birbirinden güzel lezzetleri barındırıyor. Menüler; ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Hazır menülerden birini seçebileceğiniz gibi tamamen size özel bir menü oluşturulmasını da talep edebiliyorsunuz.

DJ / Orkestra: Sivas kır düğünü mekanlarının anlaşmalı olduğu DJ’ler ve canlı müzik ekipleri bulunuyor. Müzik tarzınıza yakın olan ekiplerden birini tercih edebiliyor ve sonrasında DJ ile eğlenceye devam edebiliyorsunuz.

Süslemeler: Kır düğünü alanlarının süslemeleri, mekanların organizasyon ekibi tarafından büyük bir titizlikle yapılıyor. İstediğiniz ekstra konular olursa onları da yetkililerle görüşebiliyorsunuz.

Nikah Seremonisi: Sivas kır düğünü mekanlarının, organizasyon alanlarının yanı sıra bir de nikah seremonisi için düzenledikleri alanları bulunabiliyor. Burada sandalyeler diziliyor, nikah kürsüsü koyuluyor ve yakınlarınızın karşısında nikahınız kıyılıyor.

Işık ve Ses Sistemleri: Sivas’taki kır düğünü mekanlarından biriyle anlaştığınız takdirde, dışarıdan ekstra olarak ışık ve ses firmalarıyla görüşmenize gerek kalmıyor. Mekan genelindeki hoparlörlerden spot ışıklarına kadar her şeyi bünyelerinde hallediyorlar.

After Parti: Kır mekanlarının birçoğunda kapalı after parti alanları bulunuyor. Düğün organizasyonları 00:00’da sona ererken, after partiler gece 03:00’e kadar devam edebiliyor.

Sivas Kır Düğünü Mekanlarının Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sivas kır düğünü mekanları, çiftlere kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Bu nedenle, düğün mekanlarıyla görüşmeye başlamadan önce davetli sayınızı netleştirmeniz gerekiyor. Mekanla anlaşma esnasında davetli sayınızı verdikleri kişi başı fiyatla çarparak ödemeniz gereken toplam rakama ulaşabiliyorsunuz.

Kişi başı fiyatı etkileyen en önemli faktör, menü seçimi! Seçtiğiniz menünün ana yemeği beyaz etse kırmızı ete göre daha uygun fiyatla karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca tamamen size özel farklı bir menü hazırlamalarını istiyorsanız, bu durumda da fiyatlar artıyor.

Düğün tarihiniz de fiyatları etkiliyor. Hafta içi yapılan düğünler hafta sonunda yapılanlara göre daha uygun fiyatlı olabiliyor. Bütçeniz kısıtlıysa hafta içi düğünü yapmayı tercih edebilirsiniz.

Sivas kır düğünü mekanlarından ekstra olarak talep ettiğiniz süslemeler de fiyatı artırabiliyor. Mesela yapay çiçek yerine canlı kullanılmasını isterseniz, seçeceğiniz çiçeğin türüne göre ayrı bir fiyat alabilirsiniz.

Siz net bir fiyat almak için Sivas’taki kır düğünü mekanlarının sayfalarını ziyaret edin. Kısa bir form doldurarak istediğiniz kadar mekandan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

Sivas Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular