Suşehri S2 Kır Düğünü

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Gala Düğün Salonları

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Merkez Elit Garden

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Gürün Erol Gürün Park Restoran

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Rose Garden Kır Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Merkez Nirvana Düğün Salonu

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Merkez Doğa At Çiftliği

200 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Gürün Emirgan Kır Düğün Bahçesi

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Merkez Yıldızdağı Kır Bahçesi

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas Kır Düğünü Mekanları

Sivas’ta kır düğünü ile dünyaevine girmek istiyorsanız, çok çeşitli mekanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sivas’taki bu çok çeşitli kır düğünü mekanları, şehir merkezine yakın bölgelerde bulunabiliyor. Merkezi konumlardan çevre ilçelere, pek çok bölgede bulunabilen mekanlarda çok büyük davetli gruplarıyla düğün organizasyonları yapabilirsiniz. Ayrıca butik düğünleriniz için de kır düğünü alanları Sivas’ta vardır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında çok talep gören kır düğünü mekanları, aslında yılın her dönemi çiftlere düğün organizasyon imkanı sunabilir. Bunun için ise ek kapalı alan ve mevsimsel önlemleri olan mekanları tercih edebilirsiniz. Ayrıca düğün töreni dışında kına ve nikah gibi organizasyonlarınızı da Sivas’ta bulunan kır düğünü mekanlarında yapabileceğinizi hatırlatalım.

Sivas’ta Kır Düğünü Mekanlarında Yemekli Düğün Yapmak

Kır düğününüzü yemekli bir davet olarak organize etmek isterseniz, Sivas’taki mekanlarda bu hayalinizi kaliteli hizmetler ile gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Sivas yöresel lezzetlerini sunmak isterseniz, mekanlar bunun için özel şefler ile iletişime geçebilirler. Menülerde istediğiniz gibi değişiklik yapma hakkı çoğu mekan tarafından veriliyor. Menüye karar verme sürecinde ise ön tadım yaparak yemeklerin lezzetinden emin olabileceksiniz.

Servis personelleri yemeklerin ikramını gece boyunca yapacaklardır. Meşrubatların servisi ve atıştırmalıkların yenilenmesi de personellerin sorumluluğunda olacaktır. Ek olarak, gluten hassasiyeti, diyabet ya da kolesterol gibi hassas durumları olan sevdikleriniz için özel menüleri talep edebilirsiniz. Herhangi bir alerjen durumu varsa da kır düğünü mekanına gereken önlemleri almaları için önceden haber verebilirsiniz.

Sivas’taki Kır Düğünü Mekanlarının Düğün Paketleri

Sivas’taki kır düğünü mekanlarının düğün paketleri oldukça geniştir. Bu düğün paketlerine dahil olan hizmetler arasında öncelikle ses, ışık ve sahne sistemleri vardır. Gece boyu müziğe sınırsız erişim sağlayabileceğiniz ses sistemleri, kır düğünü mekanında bulunur. Alanın girişinden dans pistine kadar eşit şekilde sesi dağılımı sağlanacaktır. Ayrıca ses sistemlerine mikrofonlar da dahildir.

Ses gibi ışık sistemleri de alanlarda mevcuttur. Gözü yormayan ancak oldukça şık bir görünüme sahip ışıklandırmalar ile arzu ettiğiniz atmosferi yakalayabilirsiniz. İsterseniz eğlence hizmetlerine dahil olan ışık şovlarını da talep edebilirsiniz. Konfeti ve yer volkanı gösterisi de Sivas’ta sıklıkla tercih edilen eğlenceler arasındadır. Talep ettiğiniz ekstra eğlenceler içinorganizasyon sorumlusu ile görüşebilirsiniz.

“Peki organizasyon sorumlusu kimdir?” diyorsanız, aradığınız yanıt burada! Organizasyon sorumluları, Sivas’taki kır düğünü mekanları ndaki personellerden yalnızca biridir. Sizin tüm düğün töreninizi planlamada ve taleplerinizi alanda gerçeğe dönüştürmek üzere çalışmaktadır. Düğünden önce, sizinle adım adım kutlamaları planlayacaktır. Düğün günü ise ortaya çıkabilecek aksaklıkları dinamik ve güler yüzlü bir tavır ile çözecektir.

Sivas’taki hizmetler düğün alanına girerken başlıyor. Karşılama hostesleri, bu hizmetlerin başında gelebilir. Davetlileri alana buyur edecek olan bu hostesler, aynı zamanda içeride onları masalarına da yerleştireceklerdir. Karşılama hostesleri ile beraber trio ekiplerini de talep edebilirsiniz. Bu sayede konuklarınız alana müzik eşliğinde girebilirler. Bu giriş alanının özel olarak süsleneceğinin de altını çizelim.

Sivas Kır Düğün Mekanları Fiyatlandırması Nasıldır?

Kır düğünü mekanları Sivas şehrindeki her çiftin bütçesine uygun alternatifler sunabiliyor. Bu sayede Sivas ilinde bulunan kır düğünü mekanları, sundukları bütçe dostu paketler ile çiftlerin yüzlerini güldürürler. Her bütçeye uygun kır düğünü mekanlarının fiyatları ise bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyatları etkileyen faktörlere ise gelin beraber bakalım:

Fiyatlar bu faktörlere göre değişiklik gösterse de, erken rezervasyon avantajlarından faydalanarak indirimli paketlere ulaşabilirsiniz. Eğer ki uygun fiyatlı düğünler planlamak isteyenlerden iseniz de kokteyl düğünler tercih edebilirsiniz. Yemeklilere nazaran daha uygun maliyetli olan kokteyl davetlerden yana karar almak bütçe dostu bir karar olacaktır. Davetli sayısını da dikkatle ayarlarsanız, bütçe dostu bir düğün mümkündür.

Sivas Kır Düğünü Yerlerinde Dikkat Edilecekler

Sivas’ta kır düğünü organize ederken dikkat etmenizin çok faydalı olacağı noktalar vardır. Bu ayrıntılara mekandaki organizasyon sorumlusu ile birlikte özen göstermek isteyebilirsiniz. Doğru bir planlama ile, çok keyifli bir kır düğününe imza atabilirsiniz. Sivas’ta kır düğünü planlarken dikkat edilmesi gerekecek faktörler nelerdir gelin beraber inceleyelim:

Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları

Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları

  • Sivas Kır Düğünü Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 550 150 TL 82.500 TL
    Gürün 450 150 TL 67.500 TL
    Suşehri 300 150 TL 45.000 TL