Kemerhan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kemerhan Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Kemerhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kemerhan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Kemerhan Düğün Salonu Hakkında

Kültürümüzde değeri yıllar geçtikçe artan kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonunuzu eğlenceli ve keyifli bir şekilde kutlamaya hazır mısınız? Kemerhan Düğün Salonu kadrosuyla birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirebileceksiniz. Samimi ve profesyonel bir ekibe sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor, organizasyonların başından sonuna kadar siz ve davetlilerle yakından ilgileniyoruz.

Keyifli bir organizasyon gerçekleştirmeniz için sağladığımız hizmetler neler mi?

-Davet alanımızdan bahsedelim size. Taş duvarlarla çevrili tarihi bir hanın mistik atmosferinde eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Salonumuz ferah ve kalabalık organizasyonlar için oldukça uygun kapasitededir. İster açık alanımızda ister kapalı alanımızda organizasyon gerçekleştirebilme imkânı tanıyoruz. Ayrıca gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi faaliyet gösterebiliyoruz.

-Kına ve bekârlığa veda geceniz için sizinle birlikte konseptinizi belirliyoruz. Belirlediğimiz konsepte uygun olarak davet alanımızı süslüyor, masa ve sandalye giydirmelerinden dekorlara kadar her şeyi özenle seçiyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtını da anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ederek davet alanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Kına tepsisinden, kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.
-Orkestramız size özel oluşturduğu kına müziklerini çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı gün boyu kaliteli müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.
-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz size özel menüler hazırladığımızı da belirtelim. Bunun dışında kuru pasta, çerez ve meşrubat ikramımız da bulunuyor.

Sivas Karşıyaka Kemerhan Düğün Salonu olarak çiftlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında düğün organizasyonu, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.