Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Kemerhan Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kemerhan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kemerhan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kemerhan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kemerhan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kemerhan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kemerhan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kemerhan Düğün Salonu Hakkında

Kültürümüzde değeri yıllar geçtikçe artan kına ve bekârlığa veda partisi organizasyonunuzu eğlenceli ve keyifli bir şekilde kutlamaya hazır mısınız? Kemerhan Düğün Salonu kadrosuyla birlikte yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirebileceksiniz. Samimi ve profesyonel bir ekibe sahip olmanın mutluluğunu yaşıyor, organizasyonların başından sonuna kadar siz ve davetlilerle yakından ilgileniyoruz.

Keyifli bir organizasyon gerçekleştirmeniz için sağladığımız hizmetler neler mi?

-Davet alanımızdan bahsedelim size. Taş duvarlarla çevrili tarihi bir hanın mistik atmosferinde eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Salonumuz ferah ve kalabalık organizasyonlar için oldukça uygun kapasitededir. İster açık alanımızda ister kapalı alanımızda organizasyon gerçekleştirebilme imkânı tanıyoruz. Ayrıca gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı yılın her mevsimi faaliyet gösterebiliyoruz.

-Kına ve bekârlığa veda geceniz için sizinle birlikte konseptinizi belirliyoruz. Belirlediğimiz konsepte uygun olarak davet alanımızı süslüyor, masa ve sandalye giydirmelerinden dekorlara kadar her şeyi özenle seçiyoruz.
-Kına gecelerinin sembolü hâline gelen kına tahtını da anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temin ederek davet alanın en güzel köşesine yerleştiriyoruz. Kına tepsisinden, kına mumu, nedime bilekliği başta olmak üzere istediğiniz tüm aksesuarları temin edebiliyoruz.
-Orkestramız size özel oluşturduğu kına müziklerini çalarak eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyorlar. Ses sistemi ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlarımız son teknoloji olduğundan dolayı gün boyu kaliteli müzikler dinlemenizi sağlıyoruz.
-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz size özel menüler hazırladığımızı da belirtelim. Bunun dışında kuru pasta, çerez ve meşrubat ikramımız da bulunuyor.

Sivas Karşıyaka Kemerhan Düğün Salonu olarak çiftlerin tercih ettiği adreslerden biriyiz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında düğün organizasyonu, nişan kutlamaları, sünnet düğünü, doğum günleri ve kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mahallesi 13 Sokak No:8 Merkez/Sivas

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.