Eretna Hotel

E-posta Gönder

Eretna Hotel Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Eretna Hotel Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Eretna Hotel Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Eretna Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Eretna Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Eretna Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Eretna Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Eretna Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Eretna Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Eretna Hotel Hakkında

Selçuklu mimarisinin en güzel örneğini göreceğiniz otelimizde kına geceniz daha da anlamlı hale getiriyoruz. Antik ve sanatsal izler taşıyan dekorasyonumuz, bizi tercih eden misafirlerimize verdiğimiz değer ve enerjik kadromuzla ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretiyoruz.

Sivas Eretna Otel’de daha çok butik organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyoruz. 100 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemizle hizmet verdiğimizden kına geceniz için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Tarzınızı yansıtacak ayrıntılar, restoranımızın şıklığıyla birleşiyor ve görsel anlamda tam da hayalini kurduğunuz ortama kavuşuyorsunuz. Yönetim kadromuzdan servis ekibimize, elimizden geldiğince isteklerinizi yerine getiriyor, bütün kötü ihtimalleri önceden aldığımız önlemlerle yok ediyoruz.

Düğünden önce stres atmanızı sağlayacak kına geceniz için hazırlık yaparken bütün yükü omuzlarınızdan alıyoruz. Etkinliklerinizin önce her şeyi organizasyon sorumlumuzla birlikte planlamanızı sağlayarak profesyonel bir hizmet veriyoruz. Yemekli organizasyonlarınızda restoranımızın deneyimli aşçıları misafirleriniz için yemek menüsünü özenle hazırlıyor. Üstelik etkinlik ve davetlerinizden önce isterseniz menü tadımı yapabilirsiniz. İsterseniz davetlilerinize yemek yerine küçük ikramlar da yapabiliriz. Seçiminiz ne olursa olsun yemek ve ikramlarımızı enerjik ekibimizle zamanında ve eksiksiz olarak misafirlerimize sunuyoruz.

Etkinliklerinizi yapacağımız mekânın görünümüne ve tasarımına önem verdiğimiz kadar kullanacağımız ses ve sahne sistemlerinin kalitesini de önemsiyoruz. Bu yüzden son teknolojiyle üretilmiş kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca orkestra için çalıştığımız ortaklarımızın iletişim bilgilerini de sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendinizi prensesler gibi hissedeceğiniz kına tahtımız ve aksesuarları restoranımızın en güzel köşesinde bulunuyor. Her açıdan rahatlıkla görülebilen bu alanda kına ritüellerini kolaylıkla yerine getirebilirsiniz.

Eğer salonumuz ve hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi almak, Eretna Hotel Sivas fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Caddesi No:36, 58050 Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Eretna Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.