Zümrüt Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zümrüt Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Zümrüt Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Zümrüt Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zümrüt Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Zümrüt Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zümrüt Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Zümrüt Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zümrüt Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Zümrüt Düğün Salonu Hakkında

Bir hayal kurdunuz ve şimdi Zümrüt Düğün Salonu’nda gerçekleştirme zamanı geldi. Gelin kına gecelerinizi birlikte tasarlayalım… Unutulmaz bir gece organize ederek geleneksel ve moderni birleştirelim. Nasıl mı? Anlatalım:

Öncelikle organizasyon sorumlumuzla görüşme yapmanız gerekiyor. Yaptığınız görüşmede aldığımız kararlar ışığında harekete geçiyoruz. Çünkü hayallerinizdeki gibi bir gece tasarlamayı hedefliyoruz. Bunun için de profesyonel bir ekiple çalışıyor, hazırlık süreci boyunca her adımımızı planlıyoruz.

İlk yaptığımız kına salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturmak oluyor. Dikdörtgen masalar ve giydirme modelli sandalyeleri kullanıyoruz. Beyaz rengi tercih ettiğimiz salonumuzda ve masalarda kırmızı renkte dokunuşlar ve süslemeler de tercih edebilirsiniz. Altın rengi kolon aydınlatmaları ve kırmızı renk kına geceleri için şık bir atmosfer yaratacak! Ayrıca dikdörtgen ve kolonlu salonda seçtiğimiz masalar, köşeleri daha verimli kullanmamıza yardımcı oluyor ve bütün konuklarınızın dans pistini rahatça görebilmesini sağlıyor. Üstelik kına tahtı ve cibinliği ile şık bir şekilde tasarladığımız kına köşesi de dans pistinin tam karşısında yer alıyor. Taht seçimi yapmanız için farklı model seçeneklerimiz, cibinlik renklerimiz ve kırmızı kına takımımız mevcut. Merasimler gerçekleşirken aileniz ve dostlarınız hiçbir ânı kaçırmayacak… Siz de heyecanla kaçırdığınız detayları yıllar geçse de inceleyebilin ve hatırlayın diye yüksek çözünürlükte video kayıtları yapıyoruz. Sınırsız kayıtların yanı sıra fotoğraf çekimleri de gerçekleştiriyor, gülen gözlerinizi ölümsüz karelerde biriktiriyoruz.

Konuklarınıza; taze, lüks kuru pasta, çerez ve meşrubat sunumları da yapıyoruz. Uzun bir gece ve bolca eğlence olmalı bir kına töreninde! Bu yüzden Sivas kına salonlarının vazgeçilmezi canlı müzik eşliğinde konuklarınız dans pistine davet ediyoruz.

Siz de kına geceniz için hazırlıklara başlamadan önce Zümrüt Düğün Salonu iletişim formunu doldurmalı ve tüm bu hizmetlerimizin avantajlı paket fiyatlarını öğrenmelisiniz.

İletişim

  • Adres:

    Dört Eylül Cad. Dört Eylül Sağlık Ocağı Yanı Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zümrüt Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.