Düğün Pastası

Sivas Düğün Pastası Firmaları

Merkez Butik Pastacım

500
25 TL'den az

Merkez Hakan Baklava

Limit Yok
25 TL'den az

Merkez Akça Pastanesi

Limit Yok
25 TL'den az

Merkez Kılıçoğlu Sivas

Limit Yok
25-50 TL

Merkez Şehrazat Pasta

500
25 TL'den az

Merkez Şeker Kasabası

Limit Yok
25 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas’ta Düğün Pastası Siparişi Verebileceğiniz Firmalar

Sivas düğün pastası siparişi vermek isteyen çiftlerin birçok seçenek bulabileceği bir şehir. Şehirdeki birçok pastane ve butik pastacı, birbirinden şık ve farklı modellerle, yeni evlenecek çiftleri bekliyor.

Firmaların seçenekleri arasında hazır modeller yer aldığı gibi, eğer aklınızda bir model varsa, özel tasarım yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Firmaların modellerini incelerken önemli olan nasıl bir düğün ya da nişan pastası istediğiniz olacaktır. Gösterişli katlı düğün pastası mı istiyorsunuz yoksa sade bir pasta mı? Görkemli bir düğün ya da nişan organizasyonu yapacaksanız firmaların pastaları sizin için uygun bir seçim olacaktır.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa gerçek katlı pastalar yerine gösterişli bir maket düğün pastası da yaptırabilirsiniz. Maket pastaların, gerçek pastalara göre daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Sonrasında misafirlerinize tadını beğenip seçtiğiniz uygun fiyatlı pastalardan ikram edebilirsiniz.

Sivas’taki düğün pastası firmalarının modelleri genellikle kremalı ve şeker hamurlu seçenekler oluyor. Butik pastacılarda ise çoğunlukla çiftleri anlatan özel tasarım pastalar çalışılıyor.

Malzemelerinizi de kişiselleştirmeniz mümkün. Dilerseniz laktoz ya da glüten kullanılmayan pastalar da üretebiliyor. Bu hizmeti daha çok butik pastacıların verdiğini söyleyebiliriz.

Düğün pastası yerine makaron kulesi, cupcake, şeker büfesi gibi farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Sivas düğün pastası firmaları bu konuda size tavsiyelerde bulunacaktır.

Firmaların, pasta siparişini kişi sayısına göre aldığını da ekleyelim. Fiyatlar da buna göre belirleniyor. Firmaların en az kaç dilim pasta üzerinden sipariş aldıklarını sormanızda da fayda var.

Sivas’ta Düğün Pastası Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Düğün pastanızı seçerken konsept, dilim sayısı, malzeme gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Seçeceğiniz düğün pastası modelini en çok etkileyen konuların başında düğün konseptiniz geliyor. Örneğin; bahar temalı bir düğün yapacaksanız, düğün pastanızın da bu konsepte uygun olması gerekir. Papatyalarla süslenmiş bembeyaz bir pasta temanıza uygun bir seçim olabilir.

Davetli sayınız da seçiminizi etkiler. Kaç kişilik bir pasta yaptıracağınızı belirlemek için öncelikle davetli sayınızı belirlemeniz gerekir. Buna göre pastanızın büyüklüğüne karar verebilirsiniz.

Sivas’taki düğün ve nişan pastası hizmeti veren butik pastacılarının ve pastanelerinin tadım hizmetlerini değerlendirmenizde fayda var. Çünkü pastanın görüntüsü kadar tadı da önemlidir. Firmanızla görüşürken ücretsiz tadım hizmetleri olup olmadığını da sormalısınız.

Düğün Pastası Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sivas’da düğün pastası fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Bunları kısaca; tasarım, kaplama, dilim sayısı, kullanılan malzemeler, sayın alınan firma şeklinde sayabiliriz.

İlk olarak özel tasarım pastaların fiyatlarının, tasarım ve işçilik gibi nedenlerle hazır modellere kıyasla daha yüksek olduğunu bilmelisiniz.

Pasta fiyatlarını etkileyen en önemli kriterlerden biri de pastanın dilim sayıdır. Çünkü fiyatlandırma dilim başına yapılır. Dilim sayısının artması halinde birim fiyatın düştüğünü de bilmelisiniz. Bazı büyük pasta firmaları, çok katlı pastalara toplam rakam verebiliyor. Yani 7 katlı bir pasta için dilim başına değil de net bir rakam alabiliyorsunuz. Bu da çok katlı pastalarda avantajlı bir durum oluyor. Yani 7 katlı bir pasta için dilim başına değil de net bir rakam alabiliyorsunuz. Bu da çok katlı pastalarda avantajlı bir durum oluyor.

Süsleme ve kaplama malzemeleri de fiyatlara etki ediyor. Örneğin; şeker hamuruyla kaplanan pastalar, kremalılara göre daha pahalı oluyor. Canlı çiçeklerle süslenen bir pastanın çiçeğin türüne, yerli ya da ithal oluşuna göre değişeceğini söyleyelim.

Sivas’taki büyük pastanelerde fiyatlar daha uygun olabiliyor. Çünkü bu pastacılar, seri üretim yapıyorlar ve maliyeti bu şekilde düşürebiliyorlar. Çünkü büyük pastanelerde hem malzemeler toptan temin ediliyor hem de çalışan sayıları da butik pastanelere oranla daha fazla.

Düğün ve nişan pastası için Sivas’taki pastacıların hazır modellerine göz atabilirsiniz. Aklınızda bir model varsa bunu Sivas’taki pastacılara iletebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Pastası Firmaları

Tüm Şehirler Düğün Pastası Firmaları