Erol Gürün Park Restoran

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Erol Gürün Park Restoran - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Erol Gürün Park Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Erol Gürün Park Restoran Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Erol Gürün Park Restoran Sıkça Sorulan Sorular

{Erol Gürün Park Restoran} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erol Gürün Park Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Erol Gürün Park Restoran} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erol Gürün Park Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Erol Gürün Park Restoran Hakkında

Erol Gürün Park RestoranHayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor, muhteşem bir organizasyonu sizinle buluşturuyoruz. Erol Gürün Parkı ekibi olarak uzun yıllar boyunca Sivas Gürün’de faaliyet gösteriyoruz. Hayatınızın en özel anlarınızı kutlamanız için kır bahçemizi size tahsis ediyor ve gerçekleştireceğiniz organizasyonun türüne göre birçok olanak sunuyoruz. Düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlenceler, yemekli organizasyonlar başta olmak üzere istediğiniz organizasyonu bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Kına ve bekârlığa veda organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşletmemiz Sivas kına gecesi mekânları arasında çiftlerin tercih ettiği adreslerden biri. Biz de bu değerli gün için titizlikle hazırlanıyor ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Kültürümüzün muhteşem bir yansıması olan kına gecesi organizasyonu bizle için oldukça önemlidir. Düğün kadar ince hazırlık gerektiren bu günde sağladığımız olanaklardan bahsetmek istiyoruz. Öncelinle son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan bu gün için belirlediyseniz konseptini öğreniyoruz. Organizasyon firmalarıyla anlaşıyor, konseptinize uygun renk ve desende masa örtüleri, kına tahtı, aksesuar ve dekorlar temin ediyoruz. Davet alanımızı muhteşem bir şekilde süsleyerek size ve davetlilerinize görsel şölen yaratıyoruz.

Geniş repertuvara sahip ve özel organizasyonlarda deneyimli orkestra ve ses sanatçılarıyla anlaşıyoruz. Kına merasiminizde çalınmasını istediğiniz şarkıları sizinle birlikte belirliyor ve isteklerinizi dinliyoruz. Ses ve sahne kurulumunda son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanarak kaliteyi sizinle buluşturuyoruz.

Yemekli bir kına gecesi organizasyonu isterseniz size özel menüler oluşturuyoruz. Menü içeriğini birlikte belirliyor, düğün öncesi menü tadımı yapma imkânı da tanıyoruz.
Sizde bizim ev sahipliğimizde, profesyonel bir ekiple birlikte kına ve bekârlığa veda partinizi kutlamak istiyorsanız, iletişim bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Pınarönü, Erol Gürün Parkı, Gürün/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Erol Gürün Park Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.