Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Yağmur Kına Kafe

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yağmur Kına Kafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yağmur Kına Kafe Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Yağmur Kına Kafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yağmur Kına Kafe Sıkça Sorulan Sorular

Yağmur Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yağmur Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yağmur Kına Kafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yağmur Kına Kafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yağmur Kına Kafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yağmur Kına Kafe Hakkında

Kına gecesi, nişan, sünnet, balo gibi organizasyonlarınızı düzenlemek için Sivas’ta bir mekân arayışında mısınız? O halde doğru yerdesiniz. Yağmur Kına Kafe Sivas’ta kına gecelerinizi kusursuz bir organizasyona dönüştürmek için faaliyet gösteriyor. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz, kaliteli hizmetimiz ve uygun fiyatlarımızla. İsterseniz salonumuzdan ve imkânlarımızdan kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Salonumuz 2 katlı olup 500 kişilik kapasitesiyle şehir merkezinde size en iyi hizmeti vermek için dizayn edilmiştir.

Salonumuzun kına geceniz için oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz yuvarlak, dilerseniz de kare masalar tercih edebiliyorsunuz. Kına tahtını salonumuzun köşesine, her yeri rahat bir şekilde görebileceğiniz bir alana yerleştiriyoruz. Çevrede bulunan birçok ayna, ışıklandırmalar, masa, sandalyeler ve daha birçok detayda uyumlu bir görüntü çiziyoruz.

Salonumuzun dizaynını tamamen hayal ettiğiniz gecenin gerçekleştirmek için sizin istediğiniz gibi düzenliyoruz. Bu dizaynı düzenlerken kına geceniz için belirlediğiniz konsepti rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Aklınızdaki renk ve konsept için süsleme ve aksesuar teminini sağlayabiliyor, hayalinizdeki organizasyonu sizlere sunabiliyoruz.

Bu anlarınızı unutulmaz kılmak için profesyonel bir fotoğrafçı imkânı da sunuyoruz. Gece boyunca en güzel anlarınızı hem fotoğraf hem de video çekimi ile kaydediyor ve yıllar sonra gülerek hatırlamanız için sizlere güzel bir albüm sunuyoruz.

Kına gecesi başta olmak üzere bunun gibi eğlencenin bol olduğu organizasyonların olmazsa olmazı müziktir. Sizlere orkestramız hakkında da kısa bir bilgi vermek istiyoruz. Birbirinden profesyonel müzisyenlerimiz hem kına müziklerini hem de yöre müziklerini çalıyor ve söylüyorlar. Sizleri hiçbir şekilde kırmadığımızı ve istek parçalarınızı da anında çaldığımızı da belirtelim. Eğlencenin doruklarına çıkacağınız Yağmur Kına Kafe’de organizasyon gerçekleştirmenin farkını hissedeceksiniz.

Sivas’ta kına gecelerinizi en güzel şekilde gerçekleştirmek ve hakkımızda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  DEMİRCİLER ARDI MAHALLESİ KAYIRCIK SOKAK (BİM KARŞISI) Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Yağmur Kına Kafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.