Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Rose Garden Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rose Garden Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Rose Garden Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Rose Garden Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rose Garden Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rose Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rose Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rose Garden Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rose Garden Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Rose Garden Kır Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonu düzenlemek için Sivas’ta şık bir salon arıyorsanız, Rose Garden Kır Düğün Salonu tam size göre! Hayallerinizin gerçek olacağı benzersiz bir davet için hazırlıklara başlıyoruz. Neler mi yapıyoruz? Gelin anlatalım!

Öncelikle davetiniz için konsept belirliyoruz. İstediğiniz her şeyin gerçekleşeceği detaylı çalışmalar yapıyoruz. Organizasyon sorumlumuz kır bahçemizi dekore ediyor ve stilinize de uygun olacak dokunuşlarla zarif bir atmosfer yaratıyoruz. Profesyonel ekibimiz başka bir çözüm ortağına ihtiyacınız kalmamasını sağlıyor.

Sivas kına gecesi mekanları arasında da fark yaratan Rose Garden Kır Düğün Salonu’nda konuklarınız için masalar kuruluyor. Birbirinden şık dekorlar, çiçekler, şamdan ve aksesuarlar kullanıyoruz. Beyaz rengin ağırlıklı olduğu kır bahçemizde davetli sayınıza göre masa düzeni oluştururken yuvarlak masalar ile napolyon sandalyeler tercih ediyoruz. Kına köşesi, anı defteri köşesi, fotoğraf çekme panoları, kına masası gibi alanlar da oluşturuluyor. Dekorasyonu ile fark yaratan kır bahçemizde çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Bu sayede istediğiniz renk kına tahtıyla konseptinizi tamamlarken beyaz renk taht ve kına takımımızı değerlendirebiliriz. Kendi stilinizi yansıtmak ve farklı bit tarzla kına merasiminiz tasarlanıyor!

Öte yandan davetli menüleri de mutfağımızda hazırlanıyor! Türk ve dünya mutfağından lezzetlere kokteyl, ikram ve yemekli menüler sizi bekliyor. Eşsiz tatlarla ziyafete dönüşen geceniz müzisyenlerimiz sayesinde de şölen haline geliyor... Repertuvarlardan menülere, süsleme ve renklendirmelerden ışık, ses, sahne sistemlerine kadar düşünülen bütün detaylarla gecenizin kusursuz olacağından eminiz!

Her ânınızı belgeleyen çekim ekibimiz sayesinde de anılarınızı uzun yıllar saklayabileceksiniz. Çünkü birden fazla kamera ile fotoğraf, video ve drone çekimlerini yapılıyoruz.
Sunduğumuz imkanların tümünden yararlanmak için acele edin! Rose Garden Sivas ailesi ile tanışarak davetlerinizi benzersiz kılmak için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Sivas - Yozgat Karayolu 8.km Kadoil Petrol İçi Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Rose Garden Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.