Şelale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Şelale Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Şelale Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Şelale Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Şelale Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Şelale Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Şelale Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Şelale Düğün Salonu Hakkında

Geleneksel kına geceleri en güzel Şelale Düğün Salonu Sivas’ta düzenlenir! 2008 yılından bu yana ev sahipliği yaptığımız özel davet ve eğlencelerinizin tümünde gelin ve damadın gülen yüzlerine şahit olduk. Birlikte tasarlayacağımız organizasyonlar daima eksiksiz ve özel olacaktır. Şık konseptler, eğlenceli bir atmosfer, ikramlar ve müziklerle gecenizi adeta şölene dönüşür. Nasıl mı? Gelin açıklayalım…

Karşılıklı görüşmeler yaparak isteklerinizi öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz kına gecesi organizasyonu için profesyonel ekibimizle hazırlıklara başlıyoruz. Salonda beyaz ve altın sarısı süslemeler kullanıyor, şık bir dekorasyon tasarlıyoruz.

Dikkat çekici bir şıklığa sahip olan salonumuzda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için pek çok önlem de alıyoruz. Mesela salon tipi ve son sistem iklimlendirme aletleriyle her mevsim hizmet verebiliyoruz. Kurduğumuz ses, ışık ve sahne sistemleri de son teknoloji olup keyifli bir atmosfer vaat ediyor! Ayrıca yemekli düzende yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullandığımız salonumuzda 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz.

Şamdanlar ve çiçeklerle süslediğimiz salonda, gelin yolu, kına masası, karşılama alanı, davetli masaları ve kına köşesi de dekore edebiliyoruz. Bir örnek ve temiz şekilde düzenlen salon uyum ve ahenk içinde oluyor. Göze hoş geliyor ve fotoğraflarda da güzel görünüyor… Şıklığınızı tamamlayan bütün detaylar tamamlandığında ise müzisyenlerimiz ve orkestramız sahnede yerini alıyor, hizmet personellerimiz de kına gecesi ikramlarını konuklarınıza dağıtmaya başlıyor. Bu sayede başlattığımız gece hız kesmeden devam ediyor, dostlarınızla keyifli saatler ve duygusal bir kına merasimi sizi bekliyor. Özel anların hatıralarını da saklıyoruz. Merak etmeyin! Fotoğraf ve kamera ekibimizle gecenizin her anını kayıt altına alıyoruz.

Siz de Sivas kına gecesi mekânları arasından bizi tercih ediyorsanız, iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Sivas Şelale Düğün Salonu fiyatları hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Cad. Terziler Çarşısı Kat: 5 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şelale Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.