Suşehri Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Suşehri Öğretmenevi
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Suşehri Öğretmenevi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Suşehri Öğretmenevi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Suşehri Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Suşehri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Suşehri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Suşehri Öğretmenevi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Suşehri Öğretmenevi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Suşehri Öğretmenevi Hakkında

Başta meslektaşlarımız sevgili öğretmenler olmak üzere uzun yıllardır ilçemizdeki hemşerilerimize pek çok konuda hizmet ediyoruz. Sivas Suşehri Öğretmenevi’miz şehir merkezinde bulunması ile oldukça avantajlı bir konuma sahip. Bu özelliğimiz sayesinde çokça tercih ediliyoruz çünkü her yere yürüme mesafesinde bulunduğumuz gibi gerek toplu taşıma gerek ise özel araçlar ile de kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Üstelik sahip olduğumuz otopark sayesinde de misafirlerimize bu konuda da rahatlık sağlıyoruz.

Gelelim sizin de merak ettiğinizi düşündüğümüz malum konuya. Öğretmenevimizde tüm halkımıza açık olan bir diğer hizmetimiz ise özel gün organizasyonlarına ev sahipliği yapmak. Butik bir boyutta gerçekleştireceğiniz etkinliklerinizde mekânımızı değerlendirebilir, şartlarınıza uygunluk gösterdiği takdirde de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ne tarz organizasyonlar yapabiliyoruz tarzı sorularınıza yanıt niteliğinde söyleyelim; kına gecesi veya söz ve nişan merasimi gibi törenleri düzenleyebiliyoruz. 100 kişilik davetli ağırlayabilen kapasiteye sahip restoranımızı bu işler için özel olarak ayırdık. Eğer töreninizi tam da dilediğiniz gibi gerçekleştirmek isterseniz dışarıdan profesyonel yardım alarak bir organizasyon firması ile anlaşabilirsiniz. Gerekli süsleme ve bu gibi detayları size bırakıyoruz.

Şimdi bu yazıyı okuyarak hakkımızda daha çok bilgi edinmiş oldunuz. Eğer bu bilgiler ışığında kına gecenizi gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz mekân konusunda bizi aday olarak görüyorsanız yapmanız gereken tek bir şey var. Aklınıza takılan detaylar veya burada göremediğiniz ve merak ettiğiniz bilgiler varsa bize ulaşmanız sadece bir dakikanızı alır. Hemen şimdi vakit kaybetmeden sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksik bilgi olmamasına dikkat ederek doldurun ve akabinde “fiyat teklifi al!” butonuna basarak bu ücretsiz hizmetten faydalanın. İşte Suşehri Öğretmenevi fiyatları hakkında bilgi almak ve bizimle iletişime geçmeniz bu kadar basit. Öyle ise ne duruyorsunuz?

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    TEPEARDI MAH. KÖSEDAĞ CAD. NO15 SUŞEHRİ / SİVAS

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Suşehri Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.