Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Sıkça Sorulan Sorular

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Hakkında

Tarzınızla fark yaratmaya hazırsanız, Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor'da kına gecesi organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz!

Profesyonel ekibimiz ve sunduğumuz hizmetlerle Sivas kına gecesi mekanları arasında fark yaratıyoruz. Şık bir gece için organizasyon sorumlumuz sizden görüşme talep ediyor. Aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyor, tam da istediğiniz gibi bir davet için planlı ve düzenli bir şekilde çalışıyoruz.

Salonumuzda süslemeler yapmamız ve davetli sayınıza uygun bir oturma düzeni oluşturmamız gerekiyor. Bu yüzden masa ve sandalyelerle başlıyoruz hazırlıklara. Davet masalarını renkli örtülerle süslüyor, özel aksesuarlar, servis takımları ve dekorlar da kullanıyoruz. Şıklığıyla dikkat çekecek bir kına köşesi stilize etmeyi de unutmuyoruz! Kına köşesinde; kına tahtı, uyumlu renklerden seçilmiş cibinliği, kına sehpası, nedime oturakları ve kına merasiminiz esnasında kullanılacak malzemeler yer alabiliyor. Elbette hazırlıkların bazı aşamalarında anlaşmalı olduğunuz organizasyon şirketlerinden destek alıyoruz. Ayrıca salonumuzun geniş olması sebebiyle istediğiniz ekstra süsleme ve düzenlemeleri de yapma şansına sahipsiniz.

Davet menüleri mi? Usta şeflerimiz ve mutfak ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Eşsiz tatları da sizin seçmenizi tercih ediyoruz. Bu sayede konuklarınıza damak tadınıza uygun lezzetler ikram ediyor, şık sunumlarla gece boyunca en iyi şekilde ağırlıyoruz. Yemekli ve yemeksiz menüler arasında istediğinizi seçtikten sonra ek olarak servis edilmesini istediğiniz ikramlar varsa belirtmeyi unutmayınız.

Kına gecelerinin vazgeçilmezi eğlence için müzik gruplarımız da sahnede yerini alıyor! Her detayı ile hazır olan gecenizi başlatmak için dans pistine çıkmamızı bekliyoruz...

Eğer siz de Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor ayrıcalıklarıyla kına gecesi organizasyonlarınızı tasarlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Sivas kına salonları arasından Cafe Mor’u tercih ediyorsanız, kına gecenizi düzenleyeceğiniz tarihi alabilmek için acele edin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Eskikale Osmanpaşa Cad. No: 1/E Merkez/ Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Sivas Aynalı Çarşı Cafe Mor Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.