Sivas Otel Düğünleri

Sivas'ta şık bir ambiyansta, hayallerindeki gibi bir balo salonunda düğün yapmaya ne dersin? Sivas'taki düğün otellerinin fotoğrafları, hizmetleri, fiyatları ve çok daha fazlası bu sayfada!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sivas Düğün Otelleri

Sivas’ta ihtişamından ödün vermek istemeyen çiftler, düğün mekanı tercihini otellerden yana kullanıyor. Aslında ihtişam diyoruz ancak her bütçeye uygun otel olduğunu da bilmelisiniz. Butik otellerden 5 yıldızlı olanlara kadar Sivas’ta karşınıza birçok seçenek çıkıyor.

Sivas’taki düğün otellerinin kapasiteleri de değişebiliyor. Bazılarında 200 kişi ağırlayabiliyorken, bazı otellerde bu rakam 1.000’e kadar yükselebiliyor. Yani az kişiyi de çağırsanız, kalabalık bir düğün de yapsanız kendinize uygun kapasitede bir oteli rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Otellerin açık ve kapalı düğün alanları bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime ve kişi sayınıza göre bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Bazı otellerde ise açık alanlarında kokteyl verip, sonra düğün organizasyonuna kapalı balo salonlarında devam edebiliyorsunuz.

Sivas’ta otel seçerken dikkat etmeniz gereken bazı konular var. Öncelikle kapalı salonda düğün yapacaksanız, salonun kolonsuz ve yüksek tavanlı olmasına özen göstermelisiniz. Ayrıca dans pistinin geniş olması ve kolonlarla bölünmemesi de dikkat etmeniz gereken bir diğer detay. Ayrıca yemekli düğün yapacak olan çiftlerin de mutlaka lezzetleri önceden tatmasını tavsiye ediyoruz. Davetlilerinize sunacağınız yemekleri tadımını yapmanız içinizi de rahatlatacaktır.

Sivas’ta havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler de otelleri tercih ediyor. Otellerin açık alanında bulunan havuzların etrafında yuvarlak masalarla keyifli bir oturma düzeni oluşturuyorlar. Bu da ortama şık bir hava kazandırıyor.

Sivas Otellerinin Sunduğu Hizmetler

Süslemeler: Otel düğünü yapıyorsanız, ihtişamdan ödün vermemeniz çok önemli. Sivas’taki oteller de bu durumun farkında olacak ki birbirinden şık süslemelerle çiftlerin gecelerinin daha güzel geçmesini sağlıyorlar. Şamdanlar, altın varaklar, mumlar, çiçekler… Tarzınıza uygun bir süsleme yapmaları için otel yetkilileriyle önceden toplantı yapabiliyorsunuz.

Yemek Servisi: Oteller, günlük yaşamda da düzenli olarak yemek servisi yaptıkları için mutfak konusunda başarılı oluyorlar. Sivas’taki otellerde de birbirinden farklı düğün menüleri sunuluyor. Kırmızı etli ve beyaz etli olarak ayrılan bu menülerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Balayı Odasında Konaklama: İşte otelde düğün yapmanın en keyifli noktasından bahsedeceğiz şimdi! Sivas’taki bir otelde düğün yaparsanız, organizasyon akşamı size özel ayrılan balayı odasında konaklayabiliyorsunuz. Hatta bazı otellerin sabah kahvaltısı ikramı da oluyor.

DJ/Orkestra Sivas otelleri, standart düğün paketlerinde DJ hizmeti sunuyorlar. Dileyen çiftler için de anlaşmalı oldukları canlı müzik ekiplerini salonlarına getiriyorlar. Çiftlere birden fazla canlı müzik seçeneği sunuyorlar. Müzik tarzınıza en yakın repertuvara sahip olan ekip ile anlaşabiliyorsunuz.

After Parti: Düğünde yaşlı genç demeden tüm tanıdıkların gönlünü yapacaksınız. Ancak sonrasında sadece yakın arkadaşlarınızla dilediğinizce eğlenebileceğiniz bir partiyle geceye devam edebilirsiniz. Sivas otellerinin birçoğunda after parti alanı bulunuyor. Dilerseniz siz de görüştüğünüz otellerden böyle bir talepte bulunabilirsiniz.

Sivas’ta Otel Düğünü Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Sivas’ta otel düğünü yapacak çiftlerin karşısına genelde kişi başı fiyatlandırma sistemi çıkıyor. Bu nedenle ilk iş olarak davetli sayınızı belirlemeniz gerekiyor. Seçeceğiniz menüye ve hizmetlere göre, otellerden kişi başı fiyat alıyorsunuz. Bu kişi başı fiyatı davetli sayınızla çarparak toplam rakama ulaşabiliyorsunuz.

Seçeceğiniz menü, fiyatları etkileyen faktörlerin başında geliyor. Beyaz etli menüler, kırmızı etli olanlara göre daha uygun fiyatlarla sunuluyor. En uygun seçenekler ise kokteyl menüler!

Düğün yapacağınız tarih de fiyatları etkiliyor. Çiftler genelde yaz düğünü yapmayı tercih ettiği için oteller diğer mevsimlerde kampanyalar düzenliyorlar. Ayrıca hafta içi yapılan düğünler de hafta sonu yapılanlara göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Sivas otellerinden net bir fiyat alabilmek için sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Firma sayfalarından özelliklerini inceledikten ve mekan fotoğraflarına baktıktan sonra ücretsiz fiyat teklifi almayı ihmal etmeyin. Böylelikle hem bütçenize hem de tarzınıza uygun bir mekanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

Sivas Oteller - Sıkça Sorulan Sorular