50 - 250 Kişi
250 - 500 TL
50 - 250 Kişi
500 - 750 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
500 - 750 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas Otel Düğünleri

Sonsuza kadar evet diyeceğiniz o güzel günde Sivas otel düğünleri mekanlarında olmak istiyorsanız, mekanlar arasında inceleme yapmaya başlayabilirsiniz! Her türlü kapasitedeki düğünü kaldırabilecek düğün mekanları Sivas’ta bulunmaktadır. Sivas Merkez’de bulunan pek çok otel, çiftlere dünyaevine girdikleri günde çok çeşitli hizmetleri, oldukça bütçe dostu paketler ile sunmaktadırlar.

Sivas otel düğünleri mekan özellikleri de çok çeşitlidir. Havuz başı, teraslı ya da açılır-kapanır tavanlı mekanlar Sivas’ta vardır. Ayrıca Sivas otelleri diğer organizasyonlara da ev sahipliği yapabilmektedirler. Kına gecesi, after party ve bekarlığa veda kutlamalarınızı düğün gününüzde ya da öncesinde organize edebilirsiniz.

Sivas Otel Düğünleri Fiyatları

Uygun fiyatlı otel düğünleri Sivas’ta yapılabilir. Çeşitli hizmetleri dahil ettikleri bütçe dostu düğün paketleri ile Sivas otel düğünleri mekanları çok popülerlerdir. Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanırsanız da mekanlardan indirimler alabilirsiniz. Sivas otel düğünleri mekanları ile iletişime geçtiğiniz zaman size ücretsiz fiyat teklifleri sunabilirler. İletişime geçmek için de sitedeki bilgi alma formlarını doldurabilirsiniz.

Fiyatlandırmaları etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bunların arasında öncelikle davetli sayısı vardır. Size uygun kapasitedeki oteli Sivas’ta bulduktan sonra, davetli sayısını net olarak bildirdiğiniz zaman fiyatı da öğrenebileceksiniz. Sivas otel düğünleri fiyatları kişi başı olarak hesaplanmaktadır. Bu yüzden Sivas otel düğünleri mekanlarında fiyatlandırma için net kişi sayısının bilinmesine ihtiyaç duyulur.

Fiyatları etkileyen başka bir faktör ise düğün tarihi olacaktır. Sivas otel düğünleri her mevsim kutlama imkanı sunmaktadır. Ancak siz kış veya bahar dönemlerini seçerseniz, daha uygun fiyatlı paketlerle karşılaşma ihtimaliniz de artacaktır. Ayrıca seçim yaparken, hafta sonu yerine hafta içi tercih etmeniz de daha faydalı olacaktır. Size en uygun zamanı seçmenizin önemli olduğunu da hatırlatalım.

Hizmetleri ile Sivas Otel Düğünleri

Çok çeşitli hizmetler Sivas otel düğünleri mekanlarında çiftlere sunulmaktadır. Pakete dahil olan bu hizmetler sayesinde bütçe dostu bir düğünü keyifle Sivas’ta yapabileceksiniz. Talep ederseniz ekstra hizmetler de paketlere ek ücretler ile dahil edilebilmektedir. Sivas otel düğünleri mekanlarının paketlerine dahil olabilen hizmetlere gelin beraber göz atalım:

Sivas Otel Düğünleri Süslemeleri

Hayalinizdeki düğünü Sivas otel düğünleri mekanlarında gerçeğe dönüştürürken, alanında uzman dekorasyon ekiplerinin hizmetini alabilirsiniz. Jardinyer, amerikan servis ve mumlar ile yuvarlak masalar süslenecektir. Otel düğünleri Sivas’ta sizin seçmiş olduğunuz renkler ve çiçekler ise düzenlenebilecektir. Sivas otel düğünleri hazırlık sürecinde seçtiğiniz renklere uygun kumaşlar ile alandaki napolyon sandalyeler de süslenebilmektedir.

Özel hazırlanmış olan fotoğraf çekilme alanları da dekore edilmektedir. Sizin seçimleriniz ve sezonun trendlerine uygun olarak düzenlenecek arka planlar, sarmaşıklar ve fotoğraf çekilme aksesuarları eklenecektir. Size özel hazırlanabilecek olan gelin yolu da buna uygun olarak düzenlenecektir. Sivas otel düğünlerinde tüm kutlama alanı birbirine uygun olarak dekore edilecektir.

Sivas Otel Düğünleri Manzaraları

Dünyaevine Sivas otel düğünleri mekanlarında girerken çeşitli manzaralara karşı kutlamalar yapabilirsiniz. Hayalinizdeki manzaralara tanık olabileceğiniz mekanları Sivas’ta bulabileceksiniz. Panoramik doğa manzarası arzu ediyorsanız, otel düğünleri Sivas’ta buna uygun konumlarda bulunabilmektedirler. İster orman ister dağ manzarası istiyor olun, buna uygun yerler bulabilirsiniz.

Merkez’de organize edilecek otel düğünleri Sivas’ta çiftlere şehir manzarası sunabilmektedir. Divriği ve Gölova çevresindeki alternatifler ise çiftlere doğa manzarası ile evlenme fırsatı vermektedirler. Manzaralı mekanlar seçtiğinizde, çevresinde dış çekim yapabilme imkanınızın olduğunun da altını çizelim. Sizin düğün gününüzden beklentileriniz ne ise, ona uygun bir otel yerini bulabilirsiniz.

Güzel manzaraları, bütçe dostu seçenekleri ve geniş hizmetleri ile otel düğünleri Sivas’ta sıklıklı tercih edilmektedirler. Eğer siz de dünyaevine Sivas’ta girmek istiyorsanız, sitede bulunan otel düğün yerlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ardından otel işletmecileri ile iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Aklınızdaki soruları cevaplamak ve detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri

  • Sivas Oteller Fiyatları

    İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
    Merkez 250 350 TL 87.500 TL
    Suşehri 200 150 TL 30.000 TL