Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Masal Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Masal Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Masal Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Masal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Masal Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Masal Düğün Salonu Hakkında

Muhteşem bir kına organizasyonu, yıllar geçse de unutamayacağınız saatler…

Masal Düğün Salonu Şarkışla ekibi olarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, en değerli ve mutlu günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Evlilik sürecinizin en güzel ve renkli organizasyonlarından biri olan kına ve bekârlığa veda partinizi keyifli bir şekilde kutlamanız için birçok olanak sağlıyoruz. Mekân süslemelerinden, orkestra ve müzisyen teminine kadar her şeyle özel olarak ilgileniyoruz.

Güler yüzlü ve samimi ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca özel organizasyonlarda faaliyet gösteriyor, işimizi aşkla yapıyoruz. Güzel bir organizasyonunu iyi bir planlamadan geçtiğini bilerek bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle isteklerinizi not alıyor ve organizasyonunuzu planlamaya başlıyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşıyor, kına ve bekârlığa veda partileri için size birden fazla seçenek sunuyoruz.

Bu mutlu ve değerli gününüzde sağladığımız hizmetler neler mi?

Salonumuz ferah ve geniştir. Bu nedenle davetlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Yuvarlak masa kullanmayı tercih ettik. Davetli sayınıza uygun olarak 8’er kişilik yuvarlak masa ve sandalyelerin oturma düzenini oluşturuyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde farklı tarz ve renkte seçenekler sunuyoruz. Kına ve bekârlığa veda partileri için kına tahtı temin ediyor, belirlediğimiz konsepte uygun olarak süslüyoruz.

Müzik seçimi bir organizasyonun en öne verilmesi gereken detaylardan biridir. Biz de kına ve bekârlığa veda partinizi keyifli bir şekilde kutlayabilin diye geniş repertuvara sahip müzisyen ve orkestrayla anlaşıyoruz. Ses ve sahne kurulumunda son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar kullanıyoruz.

Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz her damak zevkine uyan lezzetlerle menü içeriğini birlikte oluşturuyoruz. Profesyonel aşçılarımız yemekleri hazırlarken kaliteli ürün ve malzeme kullandıklarından dolayı lezzetine doyum olmaz lezzetlerle sizi buluşturuyoruz.

Şarkışla kına organizasyonu mekânı arayışındaysanız hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahip olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yıldırım Mah. Belkent Cad. Kapalı Halı Saha Yanı Sarkısla, Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Masal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.