Grand Kuzu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Kuzu Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Grand Kuzu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Grand Kuzu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Grand Kuzu Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Grand Kuzu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Kuzu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Grand Kuzu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Grand Kuzu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Grand Kuzu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Grand Kuzu Düğün Salonu Hakkında

Her gelin kına törenini özel tasarlanmış bir salonda organize etmek ister! Bu yüzden uzun yıllardır özel konseptlerle kına gecesi organize eden Grand Kuzu Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Sıradaki çiftimiz belki de sizsiniz. Sizin için neler yapıyoruz merak ediyorsanız, detaylar yazımızda:

Grand Kuzu Düğün Salonu içerisinde yalnızca kına merasimleri için ayrılmış bir salonumuz bulunuyor. Burası 600 kişilik, yüksek tavanlı, iklimlendirme sistemlerine sahip ve LED ışıklarla süslenmiş bir salon. Kına salonu olarak dizayn ettiğimiz Grand Kuzu 2’de kare masalar ve napolyon beyaz sandalyelerle davetlilerinizi şık bir şekilde ağırlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca kına gecesi töreni için hazırlanmış alana, kırmızı halı döşeli şamdanlı bir yoldan geçerek ulaşıyorsunuz. Kırmızı renk tercih edilen kına tahtında yerinizi alıyorsunuz. Tahtın arkasında gecenin yayını için barkovizyon sistemi de yer almakta. Siz gönlünüzce eğlenirken görüntünüz de gece boyunca yayında olacak! Üstelik farklı renk veya konseptler için dekorasyonları ve süsleme çalışmalarını isteğinize bağlı olarak organizasyon firmaları ile de gerçekleştirebiliyoruz.

Davetlileriniz için hazırlanan menüleri önceden tadım yaparak değiştirme olanağı sağlıyoruz. Damak tadınıza uyan lezzetleri seçmeniz konuklarınıza özenli sunumlar yapmak için büyük önem arz ediyor. Sunumlar için ise yemekleri isimlerinizin baş harfleriyle süslenmiş tabaklarda davetlilerinize dağıtıyoruz. Orkestramıza isteklerinizi önceden ileterek özel bir repertuvar da talep edebiliyoruz... Bütün bunların yanında çekim ekibimiz kına gecenizi video kaydı ve fotoğraf çekimleriyle ölümsüzleştirecek.

Her ayrıntının kusursuz olmasını hedeflerken sadece konforu ve şıklığı değil aynı zamanda bütçenizi de düşünüyoruz! Bu yüzden avantajlı düğün paketleri sunuyoruz. Siz de detaylı bilgi ve fiyat teklifleri almak için sayfanın üst kısmında yer alan Grand Kuzu iletişim formunu doldurabilirsiniz. Form aracılığıyla irtibat sağlamak için bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurmalı ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Şeyh Şamil Mah. Necmettin Erbakan Caddesi Sidaş Kavşağı No: 4 Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Kuzu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.