Yeşil Konak Restaurant

E-posta Gönder

Yeşil Konak Restaurant Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Yeşil Konak Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Yeşil Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yeşil Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Yeşil Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yeşil Konak Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yeşil Konak Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Yeşil Konak Restaurant Hakkında

Kına gecesi organizasyonları, eski ve köklü geleneklerdendir. Yeşil Konak Restaurant’ta Sivas’ta tarihi dokusuyla kına gecesi davetleriniz için benzersiz bir tercih! Son derece özel bir dokuya sahip olan kentimizin özel yapılarından bir tanesi olan konak davetlerinize tanıklık etmek ve mutluluğunuzu paylaşmak için sizi bekliyor.

Yıllara meydan okumuş konakta açık alanda havuz başında ya da iç mekânımızda davetlerinizi tasarlıyoruz. Tam da hayallerinizdeki gibi bir gece için Yeşil Konak Restaurant ve Organizasyon ekibi olarak özenli bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca gecenizi bütün detayları ile gerçekleştirmek için profesyonel bir ekibe sahibiz!

Organizasyon sorumlumuz eşliğinde yapılan görüşmeler sonunda harekete geçiyor, ilk olarak davet alanının dekorasyonu ile ilgileniyoruz. Davetleriniz için masaları hazırlıyoruz. Genellikle beyaz masa ve sandalye örtüleri kullanıyoruz. Davet alanını renklendirmek için konseptine uygun kurdeleler, aksesuarlar, rengarenk çiçekler ve servis takımları tercih edebiliriz. Sizin için ise kendinizi özel hissedeceğiniz şık bir kına köşesi stilize ediyoruz. Bu köşede; belirlediğiniz konseptin tarzına göre kına tahtı, cibinliği, nedime minderleri, kına sehpası ve kına merasimi esnasında gerekli olan aksesuarlar yer alıyor. Gelin yolundan geçerek ilk dansınızı ettikten sonra tahtınızda yerinizi alacak ve gecenin yıldız olacaksınız...

Servis personellerimiz ise menü tadımlarıyla belirlediğiniz lezzetleri konuklarınızın beğenisine sunuyor ve birbirinden özel ikramlarla geceniz başlıyor. Kesintisiz eğlence ve müzik şöleni de sizi bekliyor... Kendinizi müziğe ve eğlenceye kaptırdığınızda da ekibimiz her ân yanınızda oluyor, gecenizin eksiksiz bir şekilde organize edilmesini sağlıyor. Konuklarınıza en iyi şekilde ağırlanıyor!

Eğer siz de Sivas kına gecesi mekanları arasında tarihin izlerini taşıyan Yeşil Konak Restaurant’ı tercih ediyorsanız, iletişime geçmek, detaylı bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Bahtiyarbostan 24. Müze Sok. No: 5 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Konak Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.