Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Taşlıdere Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Taşlıdere Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Taşlıdere Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Taşlıdere Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Taşlıdere Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taşlıdere Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Taşlıdere Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Taşlıdere Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Taşlıdere Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Taşlıdere Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Taşlıdere Düğün Salonu Hakkında

İdeal düğün mekânını bulmak oldukça kolay. Üstelik bu düğün mekânı da kına hizmeti verebiliyor. En uygun fiyat ve kaliteli hizmetiyle Taşlıdere Düğün Salonu Sivas'ı tercih etmeye ne dersiniz?

Cevabınız “Evet.” ise yazımızı okumaya devam edin, biz de sağladığımız hizmetlerden bahsedelim.

-10 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe sayesinde gelin adaylarını anlıyor, hayallerini gerçekleştirebilmek adına kına geceleri konusunda sohbet ediyoruz.
-Geniş bir aileniz varsa “Kimi çağırsam?” diye düşünmenize gerek yok. Çünkü biz diğer kına salonlarının aksine oldukça geniş ve ferah bir alana sahibiz. 1000 kişiye kadar hizmet verebildiğimiz mekânımızda oturma düzenini davetli sayısına göre belirliyoruz.
-Beş yıldızlı kına salonu konforu sunuyoruz. İhtişamlı detayları ve gösterişli aksesuarıyla harikulade bir düğün salonuna sahip olmanızı sağlıyoruz. Aileniz ve dostlarınızın aklında kalacak bir salonda eğlenmek istiyorsanız tam da size göreyiz.
-Kına geceleri için gerekli olan kına, mum, el gülü, kına sepeti ve tepsisini temin ediyoruz. Aksesuar ve malzemelerin nasıl olmasını istiyorsanız konseptine göre hazırlıyor, kına gecenizde yer veriyoruz.
-Kına tahtı ve nedime minderlerini istediğiniz düzende yerleştiriyor, davetlilerin merasimi görebileceği bir konumda bulunmasını sağlıyoruz. Gelenekselleşen törenlerimizi farklı aksesuar ve konseptlerle güzelleştiriyoruz. Nasıl bir gece geçirmek istiyorsanız bize anlatmanız yeterli.
-Kına geceniz için uygun günü seçebilmek adına uzun dönem öncesinde bizimle iletişime geçmelisiniz. Böylece düğün sürecinizin arasında kına gecenizi planlarken de rahat edebilirsiniz. Bu yoğun süreci kolaylaştırmak adına tabii ki profesyonel ekibimizle birlikte biz de destek olacağız.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak ve hizmetlerimizin içeriğini ayrıntılı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan Sivas Taşlıdere Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kayseri Sivas Yolu No:33 D:No:33, 58000 Budaklı/Sivas Merkez/Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Taşlıdere Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.