100-250 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 TL'den Az
100-250 Kişi
100 - 200 TL
50-150 Kişi
100 - 200 TL
50-150 Kişi
100 TL'den Az
100-350 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 TL'den Az
100-250 Kişi
100 TL'den Az
50-150 Kişi
100 - 200 TL
50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 - 200 TL
50-150 Kişi
100 TL'den Az
50-150 Kişi
100 - 200 TL
100-250 Kişi
100 - 200 TL
50-150 Kişi
100 - 200 TL
Sayfa 1 / 1
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sivas Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Davullu zurnalı büyük bir düğün organizasyonu yerine yakın çevresiyle yemek yiyerek evliliği kutlamak isteyen çiftlerin sayısı oldukça fazla. Siz de bu düşüncedeyseniz, Sivas’ta birçok mekan alternatifi bulunduğunu bilmelisiniz. Bu mekanlarda hem güzel bir yemek ziyafeti çekebilir hem de dilediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Sivas nikah sonrası yemek mekanlarının açık ve kapalı alanları bulunuyor. Organizasyonu yapacağınız mevsime göre bu alanlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Hatta bazı mekanların oluşturduğu kış bahçesi düzeni ile boydan boya camlarla kaplı kapalı alanlarda ferah ortamlar oluşturulmuş durumda.

Sivas’taki nikah yemeği mekanlarının kapasiteleri genelde 200-300 kişi civarında oluyor. Daha az davetli çağıracağınız organizasyonlar için de mekanlar bulunuyor.

Yemek için bir mekanla anlaşacaksanız, konumuna mutlaka dikkat etmelisiniz. Öncelikle karar vermeniz gereken konu şu: Nikahınız kıyıldıktan hemen sonra mekana mı geçeceksiniz? Nikahtan sonra dinlenip, akşam saatlerinde yemeğe geçme durumunuz da olabilir. Nikahtan sonra hemen mekana geçilecekse, mutlaka nikah salonuna yakın lokasyonda bir yerle anlaşmanızı öneriyoruz. Sadece sizin değil, davetlilerinizin de yolda vakit kaybetmemesi açısından bu önemli.

Sivas’taki nikah sonrası yemek mekanlarında, çiftlerin belirlediği konsepte özel süslemeler de yapılıyor. Masalara canlı çiçekler koyuyorlar, gelin yollarını fenerlerle süslüyorlar ve çok daha fazlası! Ayrıca DJ, orkestra, organizasyon, after parti, otopark gibi farklı hizmetleri de bulunuyor.

Nikah Sonrası Yemeği Menüleri

Sivas’taki nikah sonrası yemek mekanlarına gittiğinizde karşınıza şu menü seçenekleri çıkıyor: kokteyl, kokteyl prolange, set menü ve açık büfe. Bunlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.

Kokteyl menüleinde; baharatlı grisiniler, cips üzerine hazırlanan kanepeler ve havuç, salatalık dilimleri gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Bunlar nikah sonrası yemek mekanlarında az tercih edilse de uygun fiyatlarından dolayı çiftlerin ilgisini görebiliyor.

Kokteyl prolange menüde ise biraz daha doyurucu lezzetlerle karşılaşıyoruz: Soslu tavuk parçaları, mini köfte, şiş kebap, pizzalar, mini börekler, soslu mozarella çubukları örnek verebileceğimiz yiyeceklerin bir kısmı.

Set menüler; ordövr tabağı, başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Ana yemek olarak kırmızı, beyaz et veya deniz mahsulü tercih edebiliyorsunuz. Özel beslenen vegan, diyabet ve çocuklara özel yemekler hazırlamaları da mümkün olabiliyor. Sivas’taki mekanların hazır menülerinden birini tercih edebileceğiniz gibi tamamen size özel bir menü oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz.

Açık büfede ise yemekler büyük masaların üzerinde sunulur ve davetlilerin kendi servislerini yapmaları istenir. Yiyecekler soğuk, sıcak ve tatlı olmak üzere 3 farklı bölümde ikram edilir. Her büfenin sunulan yiyeceklere göre kendine özel tabağı, çatalı, bıçağı vardır.

Sivas’ta Nikah Sonrası Yemek Mekanlarının Fiyatları

Sivas’taki mekanlarda düğün yapmak isteyen çiftlere kişi başı fiyatlandırma yapılıyor. Kaç kişi davet edeceğinizi önceden belirlemeniz gerekiyor. Aynı zamanda davetlilerinizin gelip gelmeyeceğini de teyit ettirmeniz önemli. Çünkü gelemeyecek olan davetliler için ödeme yapmak istemezsiniz.

Kişi başı fiyatlar, seçeceğiniz menüdeki lezzetlere göre belirleniyor. Eğer ana yemek olarak beyaz et seçerseniz kırmızı ete göre daha uygun fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Ayrıca hazır menüler yerine size özel menü oluşturulmasını talep ederseniz bu durumda da fiyatların artacağını bilmenizde fayda var.

Sivas nikah sonrası yemek mekanlarından talep edeceğiniz her hizmete göre farklı fiyatlar belirleniyor. Yani yemek dışında fotoğraf çekimi, canlı müzik gibi hizmet talebinde bulunursanız bunların fiyatlandırması ayrı olarak yapılıyor.

Sivas’ta size uygun bir nikah sonrası yemeği mekanı bulmak sandığınızdan daha kolay. Fotoğraflarını beğendiğiniz mekanları inceleyin, firma sayfalarından hizmetlerine bakın ve fiyat teklifi alın. Ne kadar çok fiyat teklifi alırsanız, karşınıza o kadar avantajlı rakamlar çıkar!

Tüm İlçeler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Tüm Şehirler Nikah Sonrası Yemek Mekanları

Sivas Nikah Sonrası Yemeği - Sıkça Sorulan Sorular