Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Sivas

Akın Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Akın Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Akın Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Akın Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Akın Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Akın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Akın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Akın Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Akın Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Akın Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi düzenlemek için şık bir kına salonu mu arıyorsunuz? Sivas Zara Akın Düğün Salonu tam size göre… Bu denli iddialı olmamızın sebebini anlatmak isteriz:

Zara’da merkezi konumuyla dikkat çeken salonumuz içerisine girdiğinizde tam anlamıyla tercihiniz olacak. Çünkü alanında uzman ekibimiz tarafından özenle tasarlanmış şık bir salona sahibiz. Ekibimiz kendisini her geçen gün geliştiren ve yılın trendlerine uygun konseptlerde kına geceleri tasarlamayı tercih eden organizasyon sorumlumuz tarafından yönetiliyor. Bu yüzden benzersiz bir konsept tasarlamak isterseniz, detaylar hakkında bir toplantı düzenleyerek konuşabiliriz. Hazırlık aşamasında kusursuz bir gece için organizasyon firmalarından da destek alacağız.

Çiçeklerle bezenmiş takların altında ve gelin yolundan geçerek kına salonumuza ulaşacaksınız! Burada sizi hayallerinizin ötesinde bir kına gecesi sizi bekliyor… Şık salonumuzda; konuklarınız için ayrılan davet alanında masaları dikdörtgen modellerden tercih ettik. Ayrıca konseptinize uygun renklerde masa ve sandalye örtüleri de kullanarak salon dekorasyonuna uygun bir renklendirme yapıyoruz. Kına merasiminizin gerçekleşeceği bir tören alanı oluşturmayı da unutmuyoruz. Dilediğiniz aksesuarlar ve süslemelerle salonumuzdaki hazırlıkları tamamlıyoruz. Çiçekler ve özel ışıklandırmalarla gözünüze hitap edecek bir alan yaratıyoruz.

Elbette konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için menü sunumları, müzik ve fotoğraf çekimleri konusunda da hizmetinizdeyiz… Daha fazla detay vermemizi de isterseniz:

Kına paketlerine dâhil olan menüleri veya özel yemek listelerini mutfağımızda hazırlayarak konuklarınıza sunuyoruz. Geleneksel kına türkülerinin de bulunduğu bir repertuvarla konuklarınıza eğlence ve müzik ziyafeti sağlıyoruz… Mutlu anlarınızı kayıt altına alan çekim ekibimiz kına gecenizin ardından USB ve baskı halinde belgelerinizi teslim edecekler!

Siz de Akın Düğün Salonu ile tanışarak bilgi almak ve fiyat teklifleri alarak maddi planlamanızı yapmak isterseniz, Sivas kına salonları fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçmelisiniz. İletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kızılırmak Mahallesi, Akasya Sk. No:1 Zara/Sivas

 • Haritadaki Konumu

  Akın Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.